Julie Garwood – Koruyucu Meleğim E-kitap E-book indir

tarafından
1198
Julie Garwood – Koruyucu Meleğim E-kitap E-book indir

Julie Garwood – Koruyucu Meleğim E-kitap E-book indir-Julie Garwood – Koruyucu Meleğim E-kitap E-book-Julie Garwood – Koruyucu Meleğim E-kitap-Julie Garwood – Koruyucu Meleğim

Garwood bir kez daha usta bir yazar olduğunu kanıtlıyor. Bu kitabı sakın es geçmeyin!”
Rendezvous.
Zümrüt, kara gövdesi dalgaları yararak ve yelkenleri rüzgârda süzülerek denizlerde ilerlemektedir. Gemide, malları yağmalanan zenginlerin hor gördüğü ve bahşedilen bağışlarla sıkıntıları dinen fakirlerin sevdiği korsan Pagan vardır.
Cainewood Markisi, kardeşinin ölümünün intikamını almak için korsanı bulmaya ant içmiştir. Fakat dalgalı kızıl saçları ve zümrüt yeşili gözleri olan büyüleyici Jade karşısında belirdiğinde onu peşindeki kötü adamlardan korumaya karar verir.

Julie Garwood - Koruyucu Melegim

Genç kadın sinir bozucu derecede huysuz ve muhteşemdir. Hiçbir kadının yapamadığını yapıp kısa sürede onu etkisi altına alır ve onun becerikli dokunuşlarına vahşi bir istekle karşılık verirken birlikte aşklarının gücünü sınayacak bir ihanet ağına doğru çekilirler.
New York Times çok satanlar yazarı Julie Garwood tutku ve entrika dolu bu unutulmaz romanda okurlarını yine heyecanın zirvesine çıkarıyor…
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 414
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları