Julie Garwood Ateş Ve Buz Kitap Tanıtımı

tarafından
446
Julie Garwood Ateş Ve Buz Kitap Tanıtımı

Mizah ve gerilim yüklü bu romanda Garwood, okurlarını unutulmaz karakteriyle adrenalin dolu bir macareya dahil ediyor…” Romantic Times
Julie Garwood romantik kurgu alanında kendini kanıtlamış, güvenilir bir marka halige geldi.” People

Chicago’da bulunan yerel bir gazetede çalışmakta olan Sophie Summerfield Rose, büyük bir hikaye peşinde koşan kararlı ve enerjik bir muhabirdir. Patronu 5K yarışına katlacak olan William Harrington hakkında yazmasını talep eder ve genç kadın bu kaba ve kendini beğenmiş adamla iki saati aşkın bir süre boyunca inanılmaz derecede sıkıcı bir görüşme yapmak durumunda kalır. Ertesi gün yarışta olanlar ise Sophie’nin Alaska’ya doğrubir maceraya sürüklenmesine neden olur.
Bir FBI ajanı olan Jack MacAlister’ın görevi Sophie’yi korumaktır. Sophie ve jack amansız Alaska topraklarındaki tehlikelere karşın tutku dolu bir yakınlık kurarlar. Aynı zamanda Alfa Projesi’nin saklı tutulan gizemini çözmeye çalışırlarken, ölümcür bir düşmanla karşı karşıya gelirler. Sophie aradığı büyük hikayeyi Alaska’da bulmakla kalmaz, aynı zamanda kendisini de bir hikaye konusu haline gelir.

Ateş Ve Buz
Roman
Yazar:Julie Garwood
Yayıncı:Epsilon Yayıncılık

Sayfa Sayısı52
Baskı Tarihi:2011-İstanbul
Ebatlar(mm):135-215