Jillian Larkin – Masum Özgür Ruhlar 2 Pdf indir Yeni

tarafından
182
Jillian Larkin – Masum Özgür Ruhlar 2 Pdf indir Yeni

Jillian Larkin – Masum Özgür Ruhlar 2 Pdf indir Yeni

Genç.
Zengin.
Cüretkâr.
Güzel.
Tehlikeli.
Yıl 1924…
Ve
Her Şey Mümkün.

LORRAINE DYER hiç uyumayan şehirde, cin gibi ayaktaydı. Clara Knowles’ın nasıl biri olduğunu ifşa ettiği -ve bu süreçte en yakın sırdaşını kaybettiği- günden beri, Lorraine her anını bencil, karasevdalı eski dostuna yaptıklarını ödetmeyi planlamakla geçirmişti. Hiç kimse Lorraine’i ezip geçemezdi. Gloria bile.

Gerçek aşk her şeyin üstesinden gelir ya da GLORIA CARMODY öyle olduğuna inanıyordu. Jerome Johnson ile birlikte kiralarını ödeyecek parayı güçlükle toparlayabiliyor, karanlıkta sevgi dolu sözler fısıldayacak anları nadiren bulabiliyorlardı. Eğer Chicago’dan kaçmanın yanlarına kâr kalacağını düşünüyorlarsa da… Tamamen yanılıyorlardı.

CLARA KNOWLES, utanç verici sırrı yakışıklı ve çekici Marcus Eastman tarafından öğrenildiğinde, kötü bir alışkanlık gibi terk edileceğine emindi. Fakat genç adam tam tersine ayaklarını yerden kesmiş ve onu New York’a getirmişti. Marcus ile beraber olmak, temiz havayı içine çekmek gibiydi – ve ayrıca Clara için çılgın flapper davranışlarını kesinkes geçmişte bırakmak için bir şans.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 341

Baskı Yılı: 2016