Jill Shalvis Lucky Harbor (Şanslı Liman) Serisi indir

tarafından
1541
Jill Shalvis Lucky Harbor (Şanslı Liman) Serisi indir

Bu Seriye Katkı Yapan Sevgili Özlem Arkadaşıma, Kendisine paylaşımı için Teşekkür ederiz.

Jill Shalvis Lucky Harbor (Şanslı Liman) Serisi, Aşk Şans İşidir, Aşka Yolculuk, Jill Shalvis, Küçük Tatlı Heyecan, Lucky Harbor Serisi, Sırlsıklam Aşık, Şanslı Liman Serisi

Sansli-Liman-Serisi

Jill Shalvis Şanslı Liman Serisi 

  1. Jill Shalvis – Aşka Yolculuk
  2. Jill Shalvis – Küçük Tatlı Heyecan
  3. Jill Shalvis – Sırılsıklam Aşık
  4. Jill Shalvis – Aşk Şans İşidir

Kırmızı olan YOK , var oldugunda sitemizde yer alıcaktır. Kısa kısa kitap tanıtımlarıyla sizleri başbaşa bırakıyorum.. Unutmadan Kitaplar indirmek için yorum yapmanız gerekiyor. Yorum yapınca mail adresinize ulaşsın..

1 . Jill Shalvis – Aşka Yolculuk

Jill Shalvis Aska Yolculuk

Hayal kırıklığı, yeni başlangıçlar için yeşeren umutlar, eğlence, heyecan ve aşk bu kasabada sizleri bekliyor.
Maddie Moore Los Angeles’daki hareketli hayatının en önemli iki parçası olan sevgilisini ve işini kaybeder. Hayatındaki boşluğu bir daha hiç dolduramayacağını düşünürken, çok fazla tanıma imkanı bulamadığı annesinden kendisine ve farklı şehirlerde yaşayan iki kız kardeşine bir otelin miras kaldığını öğrenir.

2 . Jill Shalvis – Küçük Tatlı Heyecan

Jill Shalvis Kucuk Tatli Heyecan

Hayal kırıklığı, yeni başlangıçlar için yeşeren umutlar, eğlence, heyecan ve aşk bu kasabada sizleri bekliyor…
Tara’nın, küçük sahil kasabası Şanslı Liman’a bir daha adım atmamak için binlerce iyi nedeni vardır. Ancak annesinin ölümü ve kız kardeşleriyle ona miras kalan otel yüzünden yıllar sonra aynı yere dönmek zorunda kalır. Oteli işletmeye karar verdiklerinde, işleri yoluna koyana kadar orada kalıp, sonra arkasına bile bakmadan uzaklaşacağına dair kendine söz verir.
3 . Jill Shalvis – Sırılsıklam Aşık
Jill Shalvis Sirilsiklam Asik

Hayal kırıklığı, yeni başlangıçlar için yeşeren umutlar, eğlence, heyecan ve aşk bu kasabada sizleri bekliyor.

Annesinden miras kalan butik oteli işletmek için kız kardeşleriyle birlikte Şanslı Liman kasabasına yerleşen Chloe, çılgın kişiliğiyle, kasaba için fazlasıyla sıra dışı biridir. Kasabaya adapte olmak yerine, kasabayı kendine adapte etmeye kararlıdır

4 . Jill Shalvis – Aşk Şans İşidir

Aşk Şans İşidir Jill Shalvis

Mallory Quinn Şanslı Liman’ın iyi kızı olarak bilinir. O şefkatli bir hemşire, yardımsever bir komşu, hoş sohbet bir tanıdıktır her zaman. Herkesi düşünür, herkes için bir şeyler yapar; kendisi hariç. Ondan beklenen, kendisi gibi iyi birini seçip Bay Doğru’yla birlikte olmasıdır. Ancak Mallory, Bay Yanlış’a abayı yakalı çok olmuştur.