İnsan Olmak Patricia Lynne Kitap Özeti

tarafından
250
İnsan Olmak Patricia Lynne Kitap Özeti

İnsan Olmak Patricia Lynne Kitap Özeti, İnsan Olmak Patricia Lynne Kitap konusu, İnsan Olmak Patricia Lynne, İnsan Olmak Patricia Lynne özeti, İnsan Olmak

İnsanların vampire dönüştükleri zaman, insan oldukları döneme ait hafızanın silindiği ve onların yerini vampire ait içgüdülerin aldığı söylenir. Bu yüzden, her vampir, kitabın kahramanı Tommy gibi, ilk olarak ailesini kan için öldürür.
Ama Tommy’yi diğer vampirlerden ayıran bir şey vardır. İkiz kardeşi Danny’yle aralarındaki ikiz bağı, Tommy’nin anne ve babası gibi kardeşini de öldürmesini engeller. İkiz bağının vampir içgüdülerine üstün gelmesi ise artık bir vampir olan Tommy’nin insan olmakla arasındaki bağ haline dönüşür.
Kitaptaki öykü ilerledikçe, insanların bir canavar olduğunu düşündükleri Tommy’nin yeniden insanlaşma sürecine de tanıklık ederiz ve ortaya bambaşka bir soru çıkar: Gerçek canavar kimdir? İnsanlar mı yoksa Tommy gibi bir vampir mi?
Aşktan ihanete, kardeşlikten arkadaşlığa, aileden kendini feda etmeye kadar insanlığın en eski ve güçlü duygularını bir vampir öyküsü çerçevesinden aktaran yazar, İnsan Olmak kitabıyla nefes kesici, sürükleyici ve düşündürme özelliklerini taşıyan eserini okurlarıyla paylaşıyor.