İlk Önce Yıldızları Gördüm Meral Şurabatır

tarafından
240
İlk Önce Yıldızları Gördüm Meral Şurabatır

İlk Önce Yıldızları Gördüm Meral Şurabatır, İlk Önce Yıldızları Gördüm Meral Şurabatır kitap özeti, İlk Önce Yıldızları Gördüm Meral Şurabatır kitap konusu, İlk Önce Yıldızları Gördüm Meral Şurabatır oku, İlk Önce Yıldızları Gördüm, İlk Önce Yıldızları Gördüm kitap özeti, İlk Önce Yıldızları Gördüm kitap konusu,

45 saniyede harabeye dönen bir ülke. Enkazın altında yaşam savaşı veren genç bir kız. 17 Ağustos, 1999… Eskişehir’de güzel bir yaz günü. Genç bir voleybolcu olan Meral Şurabatır o akşam sekiz katlı binanın dördüncü katındaki evine girdiğinde, ertesi gün nasıl bir dünyaya gözlerini açacağını en korkunç kâbuslarında bile göremezdi. O gece çatırdayan şey sadece yer kabuğu olmayacaktı. Kısa bir süre içerisinde on binlerce beden, milyonlarca ruh paramparça olacaktı.

Ilk-Once-Yildizlari-Gordum_Meral Surabatir

Bazıları ise o gece hayatın ne kadar kıymetli olduğunu en acı şekilde öğreneceklerdi. Meral Şurabatır enkazda geçen yirmi saat içerisinde hayatındaki en değerli şeylere veda edecek ve sonunda yıldızları gördüğünde yeni bir dünyaya, yepyeni bir insan olarak gözlerini açacaktı.