İlik Tarryn Fisher Pdf indir

tarafından
99
İlik Tarryn Fisher Pdf indir

İlik Tarryn Fisher Pdf indir

İçerisinde azar azar birden fazla türü barındıran bu harika kitap izlere korku ve gerilimi, romantizm ve polisiyeyi bir bütün olarak sunuyor. Ağır bir tempo ile başlayan hikaye git gide yükselerek harika bir sonla noktalanıyor.

Bone adında oldukça belalı bir mahallede yaşayan bir anne ve kızı vardır Margo adında ki kızın annesi bir fahişedir ve kızı ile konuşmamakta ve ilgilenmemektedir. Bu durum kızı çok etkiler içine kapanık bir hayat sürer onun tek arkadaşı yan komşusu olan tekerlekli sandalyeye mahkum olmuş Judah’dır. Onunla takılmayı ve sohbetler etmeyi dertleşmeyi çok sever. Bone mahallesinde bazı gizemli olaylar gerçekleşmeye başlar 7 yaşında ki küçük bir kız çocuğu kayıp olmuş kaçırılmış olabileceği kuvvetle muhtemeldir.

Margo bu duruma daha fazla dayanamaz çocukluğundan beri içine bastırdığı duyguları bir bir patlak verir artık kötülük yapanlara karşı koyacaktır bunu çocuklarına eziyet eden aileler özellikle de annelerden başlayarak yapacaktır. Lakin kötülerle uğraşmak onları yok etmeye çalışmak riskli bir süreçtir bu süreçte Margo kendi benliğini ve ruhunu kaybetme riski altındadır.