Havva Havva’nın Kutsal Meclisi Ted Dekker Kitap Tanıtımı

tarafından
228
Havva Havva’nın Kutsal Meclisi Ted Dekker Kitap Tanıtımı

New York Times’ın en iyi satan yazarlar listesindeki Ted Dekker bu sürükleyici romanında, kurbanlarını bilinmeyen nedenlerle öldüren bir seri katili ve onu yakalamayı takıntı haline getirmiş bir psikoloğu anlatıyor. FBI davranış uzmanı Daniel Clark dinin toplumun en büyük düşmanı olduğu konusunda yaptığı açıklamalarla ünlü olmuştur. Daniel’ın bilmediği şey, Havva olarak tanınan seri katilin peşinden gitme konusundaki takıntısının onun elinden ölüme gideceği gerçeğidir.

Daniel öldükten yirmi dakika sonra tekrar hayata döndüğünde, yaşamındaki bu eksik yirmi dakika yakasını bırakmayacaktır artık. Kısa süre sonra Havva’yı durdurmanın tek yolunun bu yirmi dakikayı geri almak olduğunu öğrenecektir. Bunun için tekrar ölmesi gerekmektedir ama hem kendi hem de Havva hakkındaki gerçekleri öğrenmek için kaç kez ölecektir? Daniel, Havva’yı durdurmak için din konusundaki önyargıları ve modern dünyadaki şeytan takıntılarıyla yüzleşmek zorundadır.

Ted’in kelimeleri sayfaları yepyeni bir çarpıcı şiddet ve gerçeklikle atlıyor… Havva gerçekten de yazarın kariyerindeki en iyi roman.

Amazon.com

Eğer bu sene bir gerilim okuyacaksanız bu Havva olsun. Okuyucuları yerine zımbalayacak türden, iyi ile kötü arasındaki savaşın yüksek oktanlı gerilimi.

The New York Times

Çok sıkı ve sert çarpan bir hikaye… Dekker’in en iyi çalışması.

Barnes and Noble