Harflerimizin Gizli Dünyası Feyza Hepçilingirler Yeni Kitap

tarafından
238
Harflerimizin Gizli Dünyası Feyza Hepçilingirler Yeni Kitap

Harflerimizin Gizli Dünyası Feyza Hepçilingirler Yeni Kitap, Harflerimizin Gizli Dünyası Feyza Hepçilingirler Yeni, Harflerimizin Gizli Dünyası Feyza Hepçilingirlerkitap oku, Harflerimizin Gizli Dünyası
Harflerimizin gizli bir dünyası olduğunu biliyor muydunuz? Pelin de uçandairesi ile gitmeseydi bu dünyayı hiç öğrenemeyecekti. Küçük yumuşak g ile arkadaş oluncaya kadar harflerden dostları olabileceğini aklının ucundan bile geçirmemişti çünkü. Yumuşak’ın ailesiyle siz de tanışmak istemez misiniz? Ya harfler du?nyasının yöneticileriyle? Harfler ülkesinin adı neymiş? G Teyzenin gül masalını merak etmez misiniz? L Amcanın ayakları neden çok büyükmüş? Yumuşak’ın bir derdi varmış, acaba neymiş? Yapışık ikizler kimlermiş?

Harflerimizin-Gizli-Dunyasi_Feyza Hepcilingirler

Ünlüler ve ünsüzler niye ayrı mahallelerde otururlarmış? Y ve ailesinin evi, niçin öteki harflerden uzak ve ayrı bir yerdeymiş? Yumuşak’la Pelin, saygıdeğer A’nın konağına nasıl gitmişler; orada nasıl karşılanmışlar? Ya B Bey nasıl biriymiş? Yoksul harflerin temsilcisi C’yi merak etmiyor musunuz? Şoför V Amca, Yumuşak’la Pelin’e nereleri gezdirmiş? Ünlüleri pek sevmeyen Yumuşak, E Teyzeyi niye çok seviyormuş? Harflerimizin gizli dünyasını bu kitabın içinde bulacaksınız ve bundan sonra açtığınız her kitapta karşılaşacağınız her harf size tanıdık gelecek.