E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize. Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir. Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz.

Hakkımızda | Kitaptanıtımı, Yeni Kitaplar - Kitaptanitimlari.Com
Menü

Hakkımızda

2012 senesinin Şubat ayında sitemiz faaliyete geçmiştir. O günden bügüne kadar sayısız kitap tanıtımı ve yeni kitaplar hakkında bilgi vermekteyim, ayrıca ekitap paylaşımlarında bulunmaktayım. Dağıtmış olduğumuz veya yorumda bulunmuş olduğunuz e-kitapları mail adresinize gönderiyoruz. E-kitap paylaşımının yasak olduğunu bildiğimiz için böyle bir uygulama yapmaktayım. Bunun için anlayışlı olcağınızı biliyoruz. Çünkü açık şekilde e-kitap paylaşımı yaptığımız vakit sitemizi zorlıyacak hatta kapanmasına kadar gidebilecek yasal süreçler başlaması yerine böyle bir uygulama yapmaktan mutluyum. Ne sizi Kitapsız bırakalım nede bizleri kitap dağıtmaktan.

Herşey kitap seven arkadaşlarıma hitaben 7 senelik site zarfında sitemizde 1 adet reklam dahi barındırmadık barındırmıyacağımızın üstünü çizmek istiyorum. Paylaşım yaptığımız veya yorumda bulundugunuz e-kitaplar ÜCRETSİZ – ŞİFRESİZ olarak sizlere göndermekteyim. Bazı zamanlar geç geliyor bazen anında sizlere göndermekten büyük bir zevk alıyorum. Şunu Bilmelisiniz ki ben real hayatta vardiyeli çalışan bir vatandaşım bu yüzden kitaplar geç ve anında gelmesi buna bağlı oldugu için 18:00 den sonra mutlak gönderimi yapıyorum. Lütfen isteklerinizi 8 adet ten fazla yapmamaya çalışırsanız sevinirim.Sabrınız için teşekkür ederim

Sitemizin Amacına gelirsek eğer herkeze  istediği kitapları göndermek ve okumasını sağlamaktır. Hiçbir kitap için bağış toplama yada yardım amaclı ücret sizden talep etmedim etmemde. Ben Gönüllü olarak yapıyorum bu işi kimseden para istemeden para kazandırcak hareketlerde ücretli sitelere yükleyip sizleri oradan indirmeye zorlamadan göndermekteyim. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim..

Saygılarımla..

Not: Unutmadan Siteyi tek başıma yönetmekteyim. Adım Orhan, İşten vakit buldukça kitapları sizlere sunmaya çalışıyorum. Herkeze saygı çercevesinde yaklaşıyorum. Sorun ve isteklerinizi burdan yada mail adresimiz kitaptanitimlaricom@gmail.com adresine mail atarak sorabilirsiniz. Şimdilik bu kadar Allah a Emanet Olun..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapına Yorumlar (22)

Sayaç Alanı

DMCA.com Protection Status

sayaç

Yandex.Metrica

Yazılar RSS | Yorumlar RSS | Website Detay | SiteMap | © 2012 - 2018 " Twitter" "Google" "Kitap Tanıtımları"