Gemma Malley – Bildirge III- Miras Kitap indir

tarafından
81
Gemma Malley – Bildirge III- Miras Kitap indir

Bildirge III ,Gemma Malley, Gemma Malley Miras, Gemma Malley Miras Bildirge III, Gemma Malley Miras Bildirge III Pdf E-kitap indir ,Gemma Malley Miras e kitap ,

Gemma Malley - Bildirge III- Miras

Geçmişlerinden kaçarak iyi bir gelecek kurma umuduyla birbirlerine tutunan Anna ve Peter’ın macera ve gerilim dolu yaşam mücadelesine “gerçekçi” bir ayna tutan üçleme, Bildirge ve Direniş’in ardından üçüncü kitabı Miras’la noktalanıyor.

Ama onları içeri almak yerine kendini geri çekmeyi seçmişti. Kendini dünyadan öylesine soyutlamıştı ki gerçek bir konuşmanın nasıl bir şey olduğunu Ellie’nin e-postasını görünce hatırlamıştı. Ellie ondan çok daha cesurdu. Hiç hatırlamadığı babasıyla yüzleşmek için bilmediği bir kasabaya gitmeyi göze almıştı. Belli ki babası da onu hatırlamıyordu. Graham’m anne babası ise ona çok yakın oturuyordu ama onlarla görüşmek adına bir adım atmayı akıl etmesi için ülkenin diğer ucuna gitmesi gerekmişti ve görünüşe bakılırsa artık çok geçti. Olay insanın ne kadar uzak ya da ne kadar yakın olmasıyla ilgili değildi; nerede olduklarının ve oturduklarının bir önemi yoktu. Anne babasıyla arasında her zaman bir mesafe vardı şimdi.

Ama bu öğleden sonra Ellie’yle babasını izlerken içinde, derinlerde bir yerde yatan bir boşluk, koca bir boşluk hissetmişti. Onun orada olduğunu bile bilmiyordu daha önce. Ellie’nin yüzünde beliren umut açıkça görülüyordu. Graham onu, bunun hemen sonrasında olanlardan koruyabilmiş olmayı öyle çok istiyordu ki. Graham insanın annesine ya da babasına bakıp bomboş gözlerle karşılaşmasının nasıl bir şey olduğunu hayal dahi edemiyordu. Bu, senatörün suçu değildi kalabalıkta tesadüfen rastladığı bu kızm kendi kızı olduğunu nereden bilebilirdi?- ama yine de içinde ona karşı bir öfkenin kabardığını hissetti. Aradan ne kadar zaman geçmiş olursa olsun, ne kadar tanınmaz hale gelmiş olursan ol, hayatta her zaman o iki insana sahiptin. Seni görmek, bulmak, tanımak ve yeniden aralarına kabul etmek her ne olursa olsun onların göreviydi.

Sayfa Sayısı: 243