Gail Corson Levine Tılsımlı Prenses E-book E-kitap indir

tarafından
292
Gail Corson Levine Tılsımlı Prenses E-book E-kitap indir

Gail Corson Levine Tılsımlı Prenses E-book E-kitap indir, Gail Corson Levine Tılsımlı Prenses E-book indir, Gail Corson Levine Tılsımlı Prenses E-kitap indir, Gail Corson Levine Tılsımlı Prenses indir, Tılsımlı Prenses E-book E-kitap indir

Ella peri annesini kaybettikten sonra günlerini kendisiyle hiç ilgilenmeyen para düşkünü babası ve çok sevdiği peri dadısı Mandy ile geçirmeye başlar.

Doğduğu gün başına buyruk peri Lucinda’nın verdiği itaatkârlık hediyesi hayatını zorlaştıran bir lanete dönüşür. Ella, kendisine verilen her türlü emri sorgusuz yerine getirmek zorundadır. Bu laneti ancak tek başına kırabilecektir.

Gail Corson Levine Tilsimli Prenses

Öte yandan babasının yeni evliliği ve üvey kardeşleri yüzünden Ella’yı zor ve bir o kadar da heyecanlı günler beklemektedir. Hortlaklarla, cücelerle ve devlerle savaşmak zorunda kaldığı macera ve heyecan dolu bir yol vardır önünde.

Bu sırada başına gelen en iyi şey, annesinin cenazesinde, ülkenin yakışıklı prensiyle tanışması olmuştur. Ne var ki tılsımın etkisinden kurtulmadıkça Ella’nın prensine kavuşmuş bir prenses olması mümkün değildir.

Bakalım Ella, sevginin, dostluğun ve aşkın gücüyle bu laneti kırıp sonsuza dek mutlu olabilecek mi?