Fatih Murat Arsal Zoraki Koca Şahane Gelin 2 Kitap Tanıtımı

tarafından
852
Fatih Murat Arsal Zoraki Koca Şahane Gelin 2 Kitap Tanıtımı

Yeni adam da arabadan inmiş, kendi tarafına dolanmıştı. Memnuniyetle onun kapısını açmasını bekledi. Madem zorla bu koruma ile gönderilmişti, bunun tadını biraz çıkarsa ne olurdu ki? Bacaklarının gözükmesine aldırmadan arka koltuktan dışarıya çıktı. Zaten dimdik duran dev koruma, etrafını süzüyordu. Bacaklarına falan baktığı yoktu. Kıza yardım etmek için elini bile uzatmamıştı. Emektar şoförleri olsaydı nazikçe kendisine yardım ederdi. ‘Bu adamı biraz eğitmek gerek’ diye düşündü.
Elini uzattı.
“Yardım eder misin? Eteğim çok dar…”
Korumanın siyaha yakın kahverengi gözleri kısıldı. Bir an için yırtmacın kıyısından gözüken pürüzsüz bacaklarına baktı. Genç kız süper ince ten rengi bir çorap giymişti. Sonra bakışları karşılaştı. Tuğçe onun neredeyse kendisini reddedeceğini sandı. Ama adam yavaşça iri elini uzattı.

“Buraya gelmek istememenden bahsediyorum. Üzerime ceketimi giymemi istediğin anda anlamamıştım. Hava çok sıcak… Giymek istemedim. Hem sen de ceketini çıkarmışsın? Bu güzel havada rüzgârı hissederek yürümek istedim. Ama sen erkeklerin beni şey sanacağını düşündün, değil mi?” Başını kaldırıp yine ona baktı. “Şey… Hani var ya?… Kötü kadın?..”
Genç adam hafifçe iç çekti. Dudakları isteksizce açıldı. “Öyle bir kadın olamayacak kadar güzelsiniz… Ama bu loş ortamda erkeklerin ilk bakacağı yer, güzel yüzünüz değil, giyiminiz ve içindeki güzel şeydir… Bir erkek için berbat bir karışım…”
Tuğçe o yaşına kadar hiç hissetmediği bir şey hissetti. Kalbi hızla atmaya başlamıştı. Sebebini hiç anlamadı. İçinde pır pır eden bir kelebek, sanki dışarıya çıkmaya çalışıyordu. İçindeki güzel şey mi? Bu ne berbat bir iltifattı? Neden hoşlanmıştı peki? Diğer yandan adamın sesindeki sert ton canını azıcık acıtmıştı. Bu adam gerçekten de iltifat etmeyi bile beceremiyordu.
“İltifat ederken bile hakaret ediyor gibisin?..” dedi ona. “Ya da tam tersi! Senden hoşlanmamam için elinden geleni yapıyorsun.”
“Bu gerekli değil zaten…”