Fatih Murat Arsal Yalnız Gözlerin E-book E-kitap indir

tarafından
1869
Fatih Murat Arsal Yalnız Gözlerin E-book E-kitap indir

Fatih Murat Arsal Yalnız Gözlerin E-book E-kitap indir, Fatih Murat Arsal Yalnız Gözlerin E-book indir, Fatih Murat Arsal Yalnız Gözlerin E-kitap indir, Fatih Murat Arsal Yalnız Gözlerin indir

Sevgi nelere engel olabilir?
Acı dolu bir kalbin ilacı olabilir mi?
Gizemli bir adama olan öfkeyi yok edebilir mi?
Peki ya bitmez sanılan bir nefretin verdiği sızıyı dindirebilir mi?

Tutkuyla harmanlanan nefretin çöküşüne,
Sırlarla harmanlanan sevginin mücadelesine şahit olun…
Kazanmanın hüznünü, yenilmenin güzelliğini hissedin…
Mavi gözlerde kaybolan bir adamın aşkı için direnişini okuyun…
Ve acılı bir kadının adım adım sevgiye boyun eğişini görün!
Gülümseyeceğiniz, hüzünleneceğiniz ve sonunda mutlu olup keşke bitmeseydi diyeceğiniz bir FMArsal romanı…

yalniz-gozlerin-icin-fatih-murat-arsal

1. bölüm

Uzun boylu bir adamdı. O yüzden bahçe duvarına zıplaması ve duvarın arkasına atlaması fazla zamanını almamıştı. Hareketlerindeki çeviklik ise bunu sıkça yaptığını gösteriyordu. Islak çimlerin üzerine kontrollü bir şekilde düştüğü anda yere çömelip iri bedenini gizledi. Zaten siyahlar içindeyken zor görülüyordu. Giymiş olduğu esnek pantolon ve kalın boğazlı kazak simsiyahtı. Bu siyahlığı bozan tek şey, yine simsiyah saçlarındaki kırlaşmış şakaklarıydı. Başına geçirmiş olduğu siyah kepin açıkta bıraktığı bu kırlar, yaşına göre erken meydana çıkmışlardı. Siyah gözleri ise gece karanlığında garip bir şekilde ışıldıyordu. Tıpkı avını arayan vahşi bir kedi gibiydi.

Etrafını süzerken, duvarın öbür tarafından aynı serilikte, kendisi kadar iri biri daha atladı. Hemen yanına çöken diğer adam da dikkatlice etrafını süzmeye başlamıştı. Bir an birbirleriyle bakıştılar. Her şey sakin gözüküyordu.

“Tamer ona iki dakika vermemizi istedi. Eğer varsa kameraları etkisiz hale getirecekmiş”

“Tamam,” diye onayladı siyah gözlü adam. O da diğer adam gibi sessizce konuşmuştu. “Bir aptallık yapmasa bari.” Asık suratlı yüzünde hafif bir gülümseme belirdi. “Adam bela paratoneri gibi!”

“Tahir? Kıskanıyor musun yoksa?” diye sordu diğeri alayla.

“Hadi be Dodo! Onun neyini kıskanayım?” Başını havaya kaldırdı. Eylül ayının sert soğuğu vardı. Sabahtan beri devam eden yağmur ise bir saat önce durmuştu. “Bizden sadece iki yüz metre uzakta ama eminim şu anda onun üzerine hâlâ yağmur yağıyordur.”

İkisi birden sessizce güldüler. İçinde bulundukları tehlikeli duruma rağmen hiç de endişeli gözükmüyorlardı. Az sonra içinde tehlikeli ve silahlı adamların bulunduğu bir eve baskın yapacak olanlar sanki onlar değildi. Bir dakika kadar sessizce ileriye baktılar. Yüz metre uzakta büyükçe bir ev vardı. Gizlendikleri duvar dibi ile o ev arasında ise oldukça sık ağaçlar bulunuyordu. Bu yüzden eve gizlice yanaşmaları pek zor olmayacaktı. Tamer evin diğer tarafına dolanıp baskını oradan garantiye almak istemişti.

“O Yunanlı kızla arası nasıl?” diye sordu Tahir. Gözlerini yeniden arkadaşına çevirmişti. Dodo’nun siyaha yakın yeşil gözleri karanlıkta ışıldadı. Çoğu zaman insanları korkutacak kadar keskin bakan o gözler şimdi neşeyle aydınlanmıştı.

“Sanırım ona tutuldu.”

“Bak sen! Peki kız?”

“Aynı! O hâlâ nefret dolu. Daha evvel Natalia kadar nefretle bakabilen bir kız görmemiştim. Neredeyse bir buçuk yıldır Tamer’in himayesinde ama nefretinde hiç azalma yok. Babasının ölümünden hâlâ onu sorumlu tutuyor.”

“Zor olmalı,” dedi Tahir yavaşça. “İnatçı bir kız gibi.”

“Öyle..