Fatih Murat Arsal Nefretten Sonra E-book E-kitap indir

tarafından
1330
Fatih Murat Arsal Nefretten Sonra E-book E-kitap indir

Fatih Murat Arsal Nefretten Sonra E-book E-kitap indir, Fatih Murat Arsal Nefretten Sonra E-book indir, Fatih Murat Arsal Nefretten Sonra E-kitap indir, Fatih Murat Arsal Nefretten Sonra indir

Natalia babasının intiharı ile bir Türk’e emanet edildi.
Çünkü babası vasiyetinde, Tamer Karlıbel’i kızına vasi tayin ettiğini yazmıştı. Fakat intiharından bir kaç dakika önce sadece kızına söylediği çok önemli bir şey daha vardı.
“Natalia! Seni seviyorum kızım… Beni asla unutma! Ondan intikamımı al…”

Ve Natalia yaşadığı dehşetten sonra bu yakışıklı ve tehlikeli adamdan artık ölesiye nefret ediyordu. İntikamın tatlı sularında yüzmek için Yunanistan’dan Türkiye’ye gelmesi ve bu isteksiz adamın koruması altına girmesi yeterliydi.

Genç bir kız için intikam amaç olunca, araç olarak güzel yüzünü ve çekici fiziğini kullanmaktan çekinmedi.

Babasının sahip olduğu her şeyi acımasızca alan bu adam, belki Natalia’nin bedenini de alabilirdi ama…
Kalbini asla!

YA DA ÖYLE SANDI…

Fatih Murat Arsal Nefretten Sonra

1. BÖLÜM

Kırmızı spor arabadan inen genç adam, başını kaldırıp karşısındaki güzel görünüşlü lüks eve baktı. İki katlı ve duvarları süs gülleriyle kaplanmış, oldukça modern bir evdi. İyi tasarlanmış çevre aydınlatması sayesinde daha da güzel duruyordu. Gece olmasına rağmen, duvarlarındaki rengârenk süs gülleri gerçekten de capcanlı görünüyordu.

Bir erkek için fazlasıyla güzel olan kahverengi gözleri evi incelemeyi bırakıp aşağıya doğru kaydı. Arkalarındaki demir parmaklıklı bahçe kapısında duran iki kişi hariç, evin ana girişinde de iriyarı dört koruma vardı. Hepsi de neredeyse kendi boyundaydı. Özellikle seçildikleri belliydi. Bunların tamamının yeni olduğunu fark etmişti. Daha önce göz aşinası olduğu korumalar yoktu. Ve bu yeni korumaların bakışları hiç de ılık değildi. Dikkatli olmalıydı.

Onların bir sorun çıkarma ihtimaline karşı elini belindeki silahına götürdü. Kaliteli ceketinin altında ustaca gizlenmişti. Farkında olmadan, yerinde duruyor mu diye kontrol etti. Bu gece eski dostu Aleksis’ten her şeyi bekleyebilirdi. Büyük ihtimalle evin içinde de birden fazla koruma vardı. Gerçekten de dikkatli olması gerektiğini biliyordu. Zorda kalan bir adamın neler yapabileceğini en iyi bilenlerdendi. Neyse ki Yunanistan’ın bu sakin bölgesine yalnız gelmemişti. Yanında en güvendiği arkadaşlarından birisi olan Dodo vardı. Ondan gelmesini özellikle istememesine rağmen, o kendisiyle gelmek için ısrar etmişti.

Elini silahından geri çekti. Artık içgüdüsel olarak hazırlıklıydı. O ağır ölüm metalini her an belindeki kılıfından çekecek şekilde tetikteydi. Arabanın kapısını yavaşça kapattı. Yakışıklı yüzündeki ifade gerçekten de oldukça sakindi. Az sonra bir çatışmaya girebilecek olan bir erkeğin endişeli hali yoktu onda.

Arabanın diğer tarafından da arkadaşı Dodo indi. O da en az Tamer kadar uzun ve yapılı bir adamdı. Fizikleri birbirine çok benziyordu. Tamer’in güzel kahverengi gözleri genellikle sakin ve aklından geçenleri belli etmeyecek bir ciddiyete sahipti. Gülmeyi sevmeyen bir insanın görünümü vardı onda. Dodo ise daha farklı birisiydi. Siyahımsı yeşil gözleri insanın içini delecek gibi bakarken bile kıvrık dudakları ona alaycı bir görünüm verirdi.

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

  • nefretten sonra