Evangeline Collins Yedi Gün Yedi Gece E-book E-kitap

tarafından
806
Evangeline Collins Yedi Gün Yedi Gece E-book E-kitap

“Her Ladyship’s Companion’ın duyularla örülmüş dünyasına adım attığınızda, asla çıkmak istemeyeceksiniz!”

Eşsiz bir Güzellik

Bazı fedakarlıklar, diğerlerinden daha zordur. Babasının ölümünden sonra yokluk içinde kalan Rose Marlowe’un ödemesi gerek borçları ve destek olması gereken kendinden küçük bir erkek kardeşi vardır. Fakat aynı zamanda eşsiz de bir güzelliğe sahiptir-bol miktarda paha biçilebilecek bir güzellik…

Evangeline Collins Yedi Gun Yedi Gece

Artık Rose her ay kendi ülkesinden Londra’da gözden düşmüş bir geneleve giderek orada bir hafta geçirmektedir ve orada çok rağbet gören bir ganimete dönüşmüştür. Zevk sanatında zarif ve başarılı olan Rose, gecelerini sosyete beyefendilerinin fantezilerini yerine getirerek geçirirken, kendi kalbinde gömülü olan arzuları reddetmektedir.

Derken bir gece, zengin bir tüccar beyefendi kapısından içeri girer. Yakışıklı, nazik ve merhametli bu adamın yalnız olan ruhu kadınınkiyle eşleşmektedir. James Archer, kadının normal müşterilerine benzememektedir. Evli olması bir yana müşteriye aşık olmak olanaksızdır. Fakt Rose kendine hakim olamaz. James’in kollarında bir gece, yediye dönüşür-ve yedi gece de sonsuz birliktelik şansına göz kırpar…

“Kalbinizi titretecek ustalıkta bir yazar.”
Sabrina Jeffries, New York Times Bestseller Yazarı.

“Ateşli aşk sahneleriyle kavuran, güzel bir dille anlatılmış bu kitap, yeni ve heyecan verici bir biçimde Krallık romantizmi alanında sınırları zorluyor.”
Kate Pearce, Simply Sinful kitabının yazarı.

“Bayan Collins gerçekten güçlü duygularla sürükleyen, son derece duyarlı ve tutkulu bir aşk romanı yazmış. Her Ladyship’s Companion heyecanlı, nefes kesici ve şehvetli. Eksiksiz bir okuma mutluluğu.”
Fresh Fiction

“Collins’in dikkatlice işlediği hikaye Krallık dönemiyle ilgili okuyuculara farklı bir bakış açısı sunuyor. Geleneklerin fazlasıyla dışında olan bir adam ve kadın ve sınırları olmayan bir aşk hakkında yazdığı bu kitap fazlasıyla tutkulu, cinsellikle dolu ve derinlemesine insanın içine işliyor.”
Romantic Times

“Neredeyse ihtişamlı bir güzelliği var… Her Ladyship’s Companion, çoğu tarihsel okuyucuya bu alanda yeni bir yazarın iddialı olduğuna dair bir umut veriyor.”
All About Romance

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1837 E2C7EVvO9ZVACfM_jGJY2jF9cdjUPUOM3F6lPMYXV7tnpcZO4e0QpL3FOM8AOFnJ e395c8efe0b7c25eeb5fd5381c0ac24095f4ca35&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
  • yedi gün yedi gece pdf indir