Etekli İktidar Sinan Akyüz Kitap Tanıtımı

tarafından
200
Etekli İktidar Sinan Akyüz Kitap Tanıtımı

Etekli İktidar Sinan Akyüz Kitap Tanıtımı-Etekli İktidar Sinan Akyüz Kitap özeti-Etekli İktidar Sinan Akyüz Kitap konusu-Etekli İktidar Sinan Akyüz-Etekli İktidar
‘Etekli İktidar’ sürekli haklarını genişleten kadınları ve köşeye sıkış(tırıl)mış erkekleri anlatıyor. Yazar sıkı bir ‘Erkek Hakları Savunucusu’

Bu kitap; kentli, iyi eğitimli, kariyerist ve çalışan kadınların, erkeklerin nasıl da canına okuduğunun ‘fotoğrafını’ çekiyor. Sinan Akyüz, kitabında; ezilen, ‘oyuna’ getirilen, aldatılan, ‘ailenin geçimini sağlama makinesi’ olarak kullanılan ‘ahh zavallı biz erkekler’den yana tavrını koyuyor.

Bu kitapta; kadın erkek ilişkileri üzerine sıkı tespitler, uygulanabilir taktikler ve erkeklerden yana bir tavır bulacaksınız.Kadınlar bu kitapta, erkeklerin neden artık evlenmediğinin, ‘erkekçe’ cevabını bulacaklar.

Yazar erkeklere, ‘oyuncu’ kadınlara karşı, ‘kendini koruma ve kontr-atak yapma taktikleri’ de veriyor.Yararlı olduğu kadar, esprili de bir kitap. Kadınlar canınıza okudukça, bu kitabı okumayı canınız çekecek!

UYARI: Bu kitabı karınızın/sevgilinizin ulaşamayacağı yerde saklayınız!