Emily Snow Medcezir E-kitap Pdf indir

tarafından
366
Emily Snow Medcezir E-kitap Pdf indir

Emily Snow Medcezir
‘Seni Seviyorum Ama Sen Olmadan Da Yaşayabilirim Sadece Sensizliği Reddediyorum’
Willow Avery, çocukluğundan beri oyunculuk yapan ve imrenilecek bir hayat süren, çok yetenekli bir Hollywood yıldızıdır. Ta ki kötü alışkanlıklar edinip her köşe başında küçük suçlar işlemeye başlayana ve dibi boylayana kadar Yatırıldığı rehabilitasyon merkezinden çıktığında Willow’un etrafında kimse kalmamış, ümitleri yıkılmıştır. Kendini yepyeni bir film projesinin içinde bulduğundaysa karşısına sarışın, yakışıklı ve seksi sörf hocası Cooper’ın çıkacağını ve tüm hayatını değiştireceğini henüz bilmiyordur. Tüm dünyanın gözü yine onun üzerine çevrilmişken ve gelecek ona yeni başlangıçlar vaat ederken Willow, kendini dalgaların akışına bırakır ama geçmişindeki sırlar derisindeki yara izi kadar yakınındadır.

Kitap hakkında Yorumlar

Kitaba başlarken umutlarımın az olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten ne ile karşılaşacağımı pek bilemeden okumaya girişmiştim kitabı. Biliyorsunuz beni, aşk romanları okurken elimde olmayan bir şekilde gülmeye ve saçma sapan laflar söyleyerek kitabı da kendimi de mındar etmeye başlıyorum. İşte bunun önüne biraz da olsa geçebilmiş eğlenceli bir kitaptı ve belki de beklentilerimin düşüklüğüne rağmen böyle eğlenceli gittiği için bu kitap hakkıyla dört aldı.

Bir kere en büyük unsur, yani verdiğim dört puanın üç nokta doksan yedisinin asıl sebebi karakterimizdi. Ben Willow’a bayıldım. Cidden, ancak bu kadar dengesiz olup da mükemmel eğlenceli olan bir kız karakter olabilirdi.

Hani her şeyiyle –gerçekten her problemi ve tabiri caiz bir şekilde kaba olmam gerekirse yediği her halt ile- o kadar dengesiz olmasına rağmen bu kadar net oturmuş olması çok güzeldi. Kız çok tuhaftı bir kere, bir anda içine girdiği o karmaşık duygular ardından bir saniye içinde Colton’un hissettirdikleri falan gerçekten harikaydı.
Öteki şey ise kurgunun böyle eğlenceli olmasıydı. Ana karakterimiz bildiğiniz ve benim de üstte durmadan anlattığım üzere hasta bir karakter. Dengesiz. Sinirli. Dengesiz. Yine dengesiz. Ve yine bildiğiniz üzere bizim yakışıklı sörfçümüz Colton –kesinlikle seksi, yakışıklı- onu öyle güzel hizaya getiriyor ki kitap boyunca ‘haha öyle değil böyle olur!’ diyorsunuz. İkisi de birbirlerine fazla zıt karakterler olmasına rağmen tuhaf bir şekilde aralarında geçen her şey anlamlı bence.

Bilmiyorum, konu sörfçü bir erkek olunca pek mantıklı düşünemediğimi itiraf etmek zorundayım.

Yazarımızın diline gelecek olursak beni rahatsız etmediğini söyleyeyim en başında. Anlatımında birkaç karmaşa vardı özellikle karakterlerin içsel düşüncelerini başka bir bakış açısından vermesine rağmen öyle ahım şahım iletememişti ama oldukça güzeldi. Yani okurken sıkılmıyorsunuz açıkçası söyleyeyim onu. Kapağı da yerindeydi, kullanılan görseli çok beğenmekle birlikte kitaptaki erkek karakterimiz o aksanlı konuşan mükemmel sörfçü Colton aslında sarışın bunu da alt yazı gibisinden vereyim sizlere. Kitabın temasına da uyan Filiz’in deyimiyle birçok kişinin beğenmesini sağlayan ‘öpüşüklü’ görsel Ejder’den de onay almıştır efendim. Hatta teması dahil o kadar beğendim ki kendimi bile şaşırtarak depresif müziklerden uzaklaşmayı başardığım güzel bir müzik listesi hazırladım. İçinde her türden müzik var elbette. Bu da yetmez diyip bir de kolaj çalışması hazırlayınca kendimi kitabın hakkını vermiş hissettim evet. ^-^

Uzun lafın kısası – ya da uzun yorumun kısası- kesinlikle okumanızı önerdiğim en çok sonuyla beni etkileyen güzel, sıcacık bir aşk romanıydı. Bir de sörfçüleri ve Hollywood’u seviyorsanız şimdiden alkış tutabilirsiniz. Ben kitaba bayılmış bulunuyorum.

Yorum Alıntıdır..

“Medcezir’in erkek karakteri beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı ve yoğun duygulara sürükledi. Cooper yürek hoplatan cinsten.”
-Kelli Maine-

“Bu kitapta her şeyden biraz var. Romantizm, karmaşıkkarakterler, sırlar, mizah,ilginç arkadaşlıklar, erotizm… Kitap bittiğinde insan büyük bir duygu yoğunluğu yaşıyor.”
-The New York Times-

“Her karakter ve bu kitabın her sayfası inanılmaz eğlenceli, Willow ve Cooper’ın hikâyesi kesinlikle kalbinize dokunacak.”
-Publishers Weekly-