Emily March Evine Hoş Geldin E-book E-kitap indir

tarafından
250
Emily March Evine Hoş Geldin E-book E-kitap indir

Emily March Evine Hoş Geldin E-book E-kitap indir, Emily March Evine Hoş Geldin E-book indir, Emily March Evine Hoş Geldin E-kitap indir, Emily March Evine Hoş Geldin indir, Evine Hoş Geldin E-book E-kitap indir, Evine Hoş Geldin E-kitap indir

Sahip olduğu her şeyi talihsiz bir kaza sonucu kaybeden Gabe Callahan, sakin dağ kasabası Angel’s Rest’in ıssız bir dağ evinde tek başına yaşamaya başlar. Kendini yaşamdan soyutlamıştır. Yalnız ve beklentisiz sürdürdüğü yaşamı, kasabada yaşayan Nicole Sullivan ile karşılaşması sonrasında karışır. Gabe’in yorgun ve umutsuz hali Nicole’e tanıdık gelir. Çünkü kendisi de yıllar önce yaşadığı büyük bir yıkımın ardından aynı şeyleri hissetmiş ve her şeyden uzaklaşmak için Angel’s Rest’e yerleşmiştir.

Emily March Evine Hos Geldin

Tanışmalarının ardından yaşadıkları tesadüfler sonucu birlikte geçirdikleri bir gece, onlara hayatlarının belki de en büyük sürprizini hazırlamıştır. Ya aynı yerden ikinci kez kırılacak ya da ayağa kalkacaklardır.

“İkinci bir şansın ve sevginin nasıl da önemli olduğunu derinden hissetmenizi sağlayacak müthiş bir hikâye. Sakın kaçırmayın!”
Susan Wiggs

“Emily March’ın romanları, kalbinize de ruhunuza da iyi gelir.”
Lisa Kleypas