Emily Giffin Kalbim Bir Kez Sevdi E-book Pdf indir

tarafından
338
Emily Giffin Kalbim Bir Kez Sevdi E-book Pdf indir

Emily Giffin Kalbim Bir Kez Sevdi E-book Pdf indir, Emily Giffin Kalbim Bir Kez Sevdi E-book indir, Emily Giffin Kalbim Bir Kez Sevdi Pdf indir, Emily Giffin Kalbim Bir Kez Sevdi indir, Emily Giffin Kalbim Bir Kez Sevdi

Hiç ummadığınız, asla başıma gelmez dediğiniz olaylar ya da inancınızı sınayan tesadüfler belki de sadece kendi gerçekliğinizi bulmanız için birer bahanedir.

“Samimi, nükteli ve dokunaklı.”
-Entertaintment Weekly-

“Eğlenceli olduğu kadar düşündürücü bir roman.”
-The Seattle Times-

Emily Giffin Kalbim Bir Kez Sevdi

“Giffin’in gerçek olaylardan esinlenerek kaleme aldığı bu hikaye merak uyandıran üslubuyla sizleri de etkisi altına alacak.”
-People-

“Arkadaşlık. aşk ve aile ilişkilerini konu alan dikkat çekici bir hikaye.”
-San Francisco Chronicle-

İki çocuk annesi olan Tessa Russo meşhur bir pediatri cerrahının eşidir. Annesinin tüm uyarılarına rağmen ailevi mutluluğunu ön planda tutmak adına kariyerine son verir ve kendini ailesine adar. Dışarıdan bakıldığında imrenilen bir hayata sahiptir.

Valerie Anderson, Charlie isminde altı yaşında bir çocuğu olan bekar bir avukattır. Yaşadığı hayal kırıklarından ötürü hayattan bir beklentisi yoktur; tüm dünyası oğludur.

Bu iki kadının ortak olan tek özelliği çocuklarına duydukları derin bağlılıktır. Fakat bir gece trajik bir kaza yaşanır ve hayatlarında hayal dahi edemeyecekleri bir noktaya sürüklenirler.