Ejderha Lord’un Dönüşü Wayne Thomas Batson E-book E-kitap

tarafından
54
Ejderha Lord’un Dönüşü Wayne Thomas Batson E-book E-kitap

Ejderha Lord’un Dönüşü Wayne Thomas Batson E-book E-kitap, Ejderha Lord’un Dönüşü Wayne Thomas Batson E-book, Ejderha Lord’un Dönüşü Wayne Thomas Batson, Ejderha Lord’un Dönüşü E-book E-kitap

Saklı Geçit’ten geçerek kendi dünyasına dönen Aidan, endişelenmesine neden olan kâbuslar görmektedir. Bu kâbuslar, en yakın arkadaşı Robby’nin Realm dünyasındaki ikizi Kearn’in, karanlık Lord Paragor’la aynı safta olduğuna işaret etmektedir.

ejderha-lordun-donusu-wayne-thomas-batson-pdf-e-kitap-indir-204x300

Yeni taşındıkları kasabada Antoinette adında genç bir kızla tanışan Aidan, Kral’ın onu da Realm’a davet ettiğini öğrenir. Aidan genç kızdan, oraya gittiğinde Kearn’i bulmasını, Paragor’dan uzak durması için onu ikna etmesini ister. Realm’ın büyülü dünyasına adım atan Antoinette kendini acımasız bir savaşın ortasında bulur. Söylentilere göre, karanlık Lord Paragor, Kral’ı yenip tahta geçebilmek için tehlikeli güçleri olan Ejderha Lord’la işbirliği yapacaktır. Antoinette’i zor bir karar beklemektedir. Genç kız Kral’ın mı yoksa Kearn’in etkisinde kalarak, karanlık Lord Paragor’un mu yolundan gidecektir?
Hazırlayan : Sisters Planet