Dokunuş Colleen McCullough Pdf Ekitap indir

tarafından
248
Dokunuş Colleen McCullough Pdf Ekitap indir

Silinen ,yaşanmayan hayatlar.
Acılar, sevinçler, harekete geçişler, ilkler.
Bu kitapta hepsi vardı.
Hayatın gerçekleri vardı.
İşte tarih kitabı okudum diye buna derim ben . Bir dönemin siyasi,kültürel hayatı ve teknolojik açıdan nasıl geliştiğini bizzat okudum, hissettim, sanki yaşadım .
Hiç bir kelimesini atlayamadım kitabın.
Nell’e bayıldım tam benim kalemim bir kızdı. O zamanda yaşasaydım ben de onun gibi olurdum kesin:)
Okunması gereken kitaplar listesine girmeli bu kitap kesinlikle tavsiye ediyorum. Konusuna hiç değinmiyorum okuyun diyorum.
Arka kapak yazısı :
Belleklerden silinmeyen Gazap Kuşları romanının yazarından yepyeni duygusal bir eser..
Anavatanı İskoçya’da bir buhar kazanı ustasının yanında çırak olarak çalışan Alexander Kinross, zengin olma hayalini gerçekleştirmek için dünyayı gezer ve en sonunda Avustralya’ya yerleşir. Ve kendisini hor gören akrabalarına mektup yazarak, evlenebileceği uygun bir kız göndermelerini ister.
Zorlu bir yolculuktan sonra Sydney’e ayak basan on altı yaşındaki Elizabeth Drummond, kocası olacak adamla tanışınca onu çok itici bulur ve korkar… Ailesinden uzakta kalan Elizabeth, kocasının konağında yalnızlık çekerken, Alexander da tüm vaktini cesur, güzel ve güçlü bir kadın olan metresi Ruby Costevan ile geçirmektedir…
McCullough, ölümcül hırsı, dalavereyi, suikasti, trajediyi, aşkı ve ihtirası harmanladığı bu eşsiz eseriyle okuyucuları altüst ediyor.
Publishers Weekly

Eşsiz… zihinleri kurcalayan… Nefes kesici ayrıntılarıyla… Mc-Cullough yine rakipsiz bir yazar olduğunu kanıtladı.