Denise Grove Swank – Seçilmiş Bedenler E-kitap indir

tarafından
175
Denise Grove Swank – Seçilmiş Bedenler E-kitap indir

Denise Grove Swank – Seçilmiş Bedenler E-kitap indir-Denise Grove Swank – Seçilmiş Bedenler E-kitap indir-Denise Grove Swank – Seçilmiş Bedenler E-kitap indir-Denise Grove Swank – Seçilmiş Bedenler E-kitap indir

Denise Grove Swank - Seçilmiş Bedenler

Kehanet onun gözlerinde gizliydi…
Tüm insanlığın geleceği de…

‘Yüce kişi dolunayda var olacak
Yaz dönümünden sonra
Büyük bir acıdan doğacak
Anne kabul edecek
Seçilmiş Kişi’sini
Ve bu kişi onun işaretini taşıyacak
Sonuna kadar onu koruyacak.”

…Kaderleri Bedenlerinde Saklıydı…

1800’lerden günümüze uzanan gizli bir felsefi örgütün hedefinde olan Emma ile geleceği görebilen beş yaşındaki oğlu Jake, tüm insanlığı etkileyecek bir sırrın başkahramanlarıdır. Önemli politikacıların, işadamlarının üye olduğu gizli bir örgütün peşlerini bir an olsun bırakmadıkları anne ve oğlun hayatı ortaya çıkan bir yabancıyla tamamen değişir. Tahmin edemeyeceği bir oyunun içine dahil olan yabancıya, Emma ya güvenecek ya da bu amansız kaderle tek başına yüzleşecek.

Denise Swank, fantastik severleri yeni bir macerayla buluşturuyor. Kitabın sürükleyici dili ve başkahramanlarının esprili cazibeleri okuyucuları bir sonraki kitap için heyecanlandıracak.
Publishers Weekly

Denise Swank, okuyucularını bulunmaz bir aksiyonun içine çekerken, bağlılık ve aşk üzerine unutulmaz bir hikâyeyle buluşturuyor.
USA Today

Bu kitap sayesinde geçmişten gelen bir kehanetin günümüzdeki izlerini okuyacak ve heyecan dalgasını bir an olsun kaybetmeyeceksiniz.
New York Times