Debbie Macomber Çiçeklerimi Rüzgara Verdim E-book E-kitap

tarafından
135
Debbie Macomber Çiçeklerimi Rüzgara Verdim E-book E-kitap

Debbie Macomber Çiçeklerimi Rüzgara Verdim E-book E-kitap-Debbie Macomber Çiçeklerimi Rüzgara Verdim E-book-Debbie Macomber Çiçeklerimi Rüzgara Verdim Ebook
En iyi intikam yaşamaktır…

yaşamlarında yeni bir dönemece giren, üç nesilden üç farklı kadının, duygu kokan hikâyeleri…

Kaderin size gülmediğini düşünüyorsanız, birilerinden yardım beklemek yerine iç sesinizi dinlemenin vakti gelmiş demektir. Bu konuda hâlâ şüpheleriniz varsa, her şeyi geride bırakıp uzun bir yolculuğa çıkan üç nesilden üç farklı kadının ilham veren hikâyelerine kulak verin.

Çiçeklerimi Rüzgâra Verdim, gönüllerde özel bir yeri olan ilk aşkları, tebessümle hatırlanan ilişkileri ve gençliğin saflığa bürünmüş heyecanlarını, kısaca hayatın desenini yüreklere işleyen bir roman.

Debbie Macomber - Ciceklerimi Ruzgara Verdim

En iyi intikam yaşamaktır…

“Yıllardır çoksatanlar listelerinden inmeyen Debbie Macomber, seriye yüreklerinizi ısıtacak bir kitap daha ekliyor.”
-Publishers Weekly-

“Harika karakterlerden oluşan Çiçeklerimi Rüzgâra Verdim kitabının sonunu tahmin ettiğinizi sanabilirsiniz. Fakat romanı bitirdiğinizde yanıldığınızı göreceksiniz. Macomber işini biliyor,
her zamanki gibi.”
-Woman’s Day-

“Çiçeklerimi Rüzgâra Verdim, sorularına cevap arayan üç kadının muhteşem hikâyesi. Macomber’dan beklediğimiz mizah ve romantizm bu kitapta oldukça baskın, hem de ilginç bir yolculuk eşliğinde…”
-Lesa’s Book Critiques-