Dean R. Koontz Kalbin Bana Ait E-book E-kitap indir

tarafından
137
Dean R. Koontz Kalbin Bana Ait E-book E-kitap indir

Dean R. Koontz Kalbin Bana Ait E-book E-kitap indir, Dean R. Koontz Kalbin Bana Ait E-book indir, Dean R. Koontz Kalbin Bana Ait E-kitap indir, E-book , Kalbin Bana Ait E-kitap indir, Kalbin Bana Ait kitap indir

New York Times en çok satan kitaplar listesinin ustasından, insan ruhunun en karanlık korkularına ve bizi gerçek biz yapan, kelimelerle tarif edilemeyen gizemlere inen sürükleyici bir gerilim. Genç adam korkunç sözcüklerle başlayan bir savaşta, kendisini varlığıyla savaşırken bulur… Otuz dört yaşındaki genç girişimci Ryan Perry ülkenin en zengin adamlarından biridir ve bir erkeğin isteyeceği her şeye sahiptir.

Kalbin Bana Ait - Dean R. Koontz

Sörf yaparken kalbine korkunç bir ağrı saplanınca doktora gider ve tedavisi mümkün olmayan bir kalp hastalığı teşhisiyle kendini kalp nakli bekleyen hastalar arasında bulur. Neredeyse her şeyini kaybetmek üzeredir… Sağlığını, kız arkadaşı Samantha’yı ve hayatını. Hayatı altüst olan Ryan uygun kalbi beklerken, yanıtını bulamadığı garip olaylarla karşı karşıya kalır. Bu durumundan en yakınlarını sorumlu tutmaya başlarken, gerçeği bulma arayışı, hayal bile edemeyeceği şekillerde onu paramparça edecek karanlık bir yola sokacaktır.