Danielle Steel Uzun Metrajlı Hüzünler Yeni Kitap

tarafından
230
Danielle Steel Uzun Metrajlı Hüzünler Yeni Kitap

Danielle Steel Uzun Metrajlı Hüzünler Yeni Kitap, Danielle Steel Uzun Metrajlı Hüzünler Yeni, Danielle Steel Uzun Metrajlı Hüzünler, Danielle Steel, yeni kitap, kitap özeti

Hayatı, iskambilden yapılmış bir kule gibiydi; yıkılması için tek bir hamle yeterdi…

Tallie Jones başarılı işlere imza atmış güzel ve ünlü bir Hollywood yapımcısıdır. Sağ kolu ve aynı zamanda en yakın arkadaşı olan asistanı Brigitte`in de onun bu başarısındaki payı büyüktür. Genç kadın mesleğindeki önlenemez yükselişin aksine ilişkilerinde aradığı mutluluğu uzun süre bulamaz. Ancak sonunda, kendisi gibi yönetmen olan sevgilisi Hunt`ın onun için doğru insan olduğuna inanır.

Uzun-Metrajli-Huzunler_Danielle Steel

Her şeyin yolunda gittiğini düşündüğü sırada, yeni film için yatırımcının hesap denetimi istemesiyle, Tallie`nin hayatında dönüm noktası olacak gelişmeler yaşanır. Genç kadın ortaya çıkan mali sorunun, değer verdiği bu iki insanla bağlantısının olduğunu öğrendiğinde ise yıkıma uğrar ve kendini aklının ucundan bile geçmeyecek olayların içinde bulur.

“Hayatınızda yer almasını hiçbir zaman istemeyeceğiniz pek çok duygu bu kitaba hayat veriyor.”

-Booklist-

“Danielle Steel her zamanki gibi muhteşem kalemini konuşturuyor ve hayal kırıklığına kesinlikle yer bırakmıyor.”

-Publishers Weekly-

“Tek solukta okunacak bir entrika hikâyesi.”

-Amazon-

“Karakterlerin gelgitli ruh hallerinin etkisinden çıkamayacağınız, duyguların tepetaklak edildiği merak uyandıran bir roman.”

-Romantic Times-