Dani Atkins Avuçlarının Arasına Bir Kalp Bıraktım E-book E-kitap indir

tarafından
152
Dani Atkins Avuçlarının Arasına Bir Kalp Bıraktım E-book E-kitap indir

Dani Atkins Avuçlarının Arasına Bir Kalp Bıraktım E-book E-kitap indir, Dani Atkins ,Avuçlarının Arasına Bir Kalp Bıraktım E-book, E-kitap indir, Avuçlarının Arasına Bir Kalp Bıraktım E-book indir,

Dani Atkins Avuclarinin Arasina Bir Kalp Biraktim

O geceki kaza her şeyi değiştirdi… Şimdi, kazadan beş yıl sonra Rachel’ın hayatı paramparça. Babası ölümcül hasta. Küçük bir apartman dairesinde yaşıyor, sonu olmayan bir işte çalışıyor ve yüzündeki derin bir yara iziyle birlikte, en sevdiği kişinin ölümünden kendisini sorumlu tutuyor. Zamanı geri almak için her şeyini verirdi. Ama hayat buna asla müsaade etmez. Yoksa eder mi?

O geceki kaza her şeyi değiştirdi… Yine, kazadan beş yıl sonra, Rachel’ın hayatı bu kez mükemmel. Harika bir nişanlısı, onu sevgiyle kucaklayan eskisi gibi sağlıklı babası, çevresini saran dostları ve hep hayalini kurduğu bir işi var. Fakat Rachel neden diğer hayatının anılarını gözünün önünden silemiyor? Hangi hayatı gerçek, hangisi halüsinasyon?

Son sayfaları okurken, birkaç damla gözyaşının gözlerinizden gizlice o sayfalara aktığını fark etmeyeceksiniz bile…

“Bu bağımlılık yaratan kitap için programınızda yer açın. Şaşırtıcı, duygusal, asla unutamayacağınız bir aşkın muhteşem öyküsü.”
-Deb Caletti-