Çürük ve Harabe 1 Jonathan MABERRY

tarafından
367
Çürük ve Harabe 1 Jonathan MABERRY

Çürük ve Harabe 1 Jonathan MABERRY, Çürük ve Harabe 1 Jonathan MABERRY kitap özeti, Çürük ve Harabe 1 Jonathan MABERRY kitap konusu, Çürük ve Harabe 1, Çürük ve Harabe 1 kitap konusu, Çürük ve Harabe oku
Yalnızca iki seçeneğiniz var:
Çalışmak ya da ölene hatta öldürülene kadar aç kalmak.
Zombiler tarafından işgal edilen çorak bir ülke. Kendi yasalarıyla çevrelenmiş küçük bir kasaba. Burada 15 yaşına giren herkes çalışmak zorunda. Çitlerin içinde veya dışında, çalışmayanın sonu açlıktır.
Benny artık 15 yaşındadır. Çalışmak için birçok iş dener ancak bir türlü başarılı olamaz. Abisi Tom’un sürdürdüğü aile mesleği ise ona göre değildir. Fakat çaresiz kalan Benny, bu işi kabul eder. O bir zombi avcısıdır artık. Ancak istemeyerek üstlendiği bu görev ona bambaşka bir şey öğretir: İnsan olmanın ne demek olduğunu…
Jonathan Maberry’nin, zombi cehenneminde kendi yolunu bulmaya çalışan bir gencin olgunlaşma evresini ustalıkla kaleme aldığı eseri Çürük ve Harabe’yi soluksuz okuyacaksınız.

Curuk-ve-Harabe-1

New York Times Bestseller Yazarı ve birçok kez Bram Stoker ödülü almış Jonathan Mabery’den mükemmel bir eser.

”Anlam ve kargaşanın mükemmel karışımı.”
-Booklist

”Bu çarpıcı romanda macera ve felsefe iç içe geçiyor.”
– Publishers Weekly

”Hayata ve ölüme aksiyonla dolu, düşündürücü bir bakış.”
-Kirkus Reviews

”Maberry’nin kurguladığı zombi diyarı, şimdiye kadarki gördüklerinizden çok daha sürükleyici, gerilim dolu ve duygu yüklü.”
-School Library Journal