Cinda Williams Chima – Savaşçı Varis PDF ePub eKitap indir 2016

tarafından
261
Cinda Williams Chima – Savaşçı Varis PDF ePub eKitap indir 2016

Cinda Williams Chima – Savaşçı Vâris ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Cinda Williams Chima – Savaşçı Varis PDF ePub eKitap indir

Cinda Williams Chima - Savasci Varis

Gerçek dünya ile efsaneyi ayıran gizemli bir perdenin ardında, birbiriyle mücadele eden iki büyük hane… Büyüye ve onun gizli emanetine hükmetme savaşının ortasında kalan genç bir adam…

On altı yaşındaki Jack, Ohio’nun ufak bir kasabasında harika bir hayat sürmektedir. Onu lisedeki sınıf arkadaşlarından ayıran ise her gün almak zorunda olduğu ilaç ve göğsündeki büyük yara izidir. Jack bir gün ilacını almayı unuttuğunda aniden kendini hiç olmadığı kadar güçlü ve özgüvenli hisseder. Ancak gücüne hâkim olamayıp futbol seçmelerinde bir oyuncuyu öldürmesine ramak kalınca ürpertici gerçeği öğrenir: O aslında aramızda yaşayan büyülü insanların oluşturduğu gizli bir topluluğun, Weirlind’in üyesidir.

Bu topluluğun başında da birbiriyle rekabet halindeki Kızıl Gül ile Beyaz Gül Haneleri yer almaktadır ve güçlerinin kaynağı Oyun’dan gelmektedir. Savaşçıların ölümüne dövüştüğü bu turnuvada kazanan hane Weir’i yönetmektedir.

Ve Jack basit bir Weirlind üyesi olmadığını, aynı zamanda son savaşçılardan biri olduğunu, tam da iki hanenin turnuva için oyuncu aradığı bir zamanda öğrenecektir.

“Chima’nın geniş hayal gücünün ürünü olan bu dünyada, şaşırtmaca ve sürprizler, kurgu geliştikçe daha da anlam kazanıyor. Tıbbi manipülasyonlar, hiyerarşik toplumlar ve eğlencesine kan hırsı gibi konuların işlendiği ahlaki alt metin sürekli gelişirken hızı da asla kesilmiyor. Macera, fantazya ve bilgisayar oyunu seven okurlar bu kitabın içinde kaybolacaklar.”
-Bulletin of the Center for Children’s Books-

“Sürprizlerle ve entrikalarla dolu, neredeyse kusursuz bir roman…”
-Voya-

“Kadim büyüleri ve modern gençliği zekice birleştiren bir hikâye.”
-Kliatt-
(Tanıtım Bülteni)

Kitap Adı: Savaşçı Vâris
Orijinal Adı: The Warrior Heir (Türkçe)
Alt Başlık: Cinda Williams Chima – Savaşçı Varis PDF eKitap indir
Yazar: Cinda Williams Chima
Çevirmen: Uğur Emre Yürük
Sayfa Sayısı: 416
Yayın Tarihi: 11 Mart 2016
Dili: Türkçe
ISBN: 9786053437796
Yayınevi: Pegasus
Tür: Genç-Yetişkin, Macera, Fantezi, Sihir, Paranormal, Romantik