Cengiz Aytmatov Kızıl Elma, Oğulla Buluşma, Beyaz Yağmur, Asker Çocuğu, Deve Gözü pdf indir

tarafından
219
Cengiz Aytmatov Kızıl Elma, Oğulla Buluşma, Beyaz Yağmur, Asker Çocuğu, Deve Gözü pdf indir

Cengiz Aytmatov Kızıl Elma, Oğulla Buluşma, Beyaz Yağmur, Asker Çocuğu, Deve Gözü pdf indir

Ron ve Carla Cooper ilk iki hafta boyunca Natalie’nin yanında kalmışlardı. Natalie ve Carla eskiden bazı konularda çatışma yaşarlardı. Carla Cooper her şeyin kendi koyduğu kurallara göre yapılmasını isteyen bir kadındı ve Natalie büyüdükçe Carla’nm bu “tavsiyeleri’’ne daha fazla karşı çıkar olmuştu. Fakat söz konusu Michacl’m masumiyetiyken birlik olmuşlardı.
Üçüncü hafta, Natalie’nin annesi ve büyükannesi Boise’ ye gelmişti ama Natalie, MichaelTa paylaştıkları gardırobun önünde durup kıyafetlere dokunmaktan ve Michacl’m BSU baskılı kapüşonlusunu koklamaktan başka bir şey yapmıyordu. Geceleri Michael’ın tişörtlerinden birini giyiyor ve onun yastığında uyuyordu.
Devlet tüm banka ve yatırım hesaplarına el koymuştu. Michael’ın ortadan kaybolmadan bir gün öncesinde tüm hesapları boşaltmış olduğunu öğrenene kadar bir damla bile kaydı duymamıştı. Ne zaman kaygılanacağı bir şey düşünse, o düşünceyi bir an önce aklından siliyordu. Yorgun düşmüş, kafası karışmış ve korkmuştu. Michael kaybolalı iki haftayı geçmişti ve Natalie’nin hayatı her geçen dakika daha da korkunç bir hal alıyordu. Michael için endişeleniyor, hamile kalmak için uğruna onca savaş verdiği kamındaki minik bebeğine zarar gelecek diye çok korkuyordu.
Bir ay boyunca ne Natalie ne de Michael’m anne ve babası, Michael hakkında bir şey yaptılar. Bu sessizlik ve varsayımlar resmen işkence gibiydi. Sabahlara kadar mutfak masasında oturuyor, yediği bir dilim tostu midesinde tutmaya çalışıyordu. Cooper ailesinin tuttuğu avukat aramış ve Mic-hael’ın El Paso’da bir otelde bulunduğunu söylemişti. Hayattaydı. Natalie’nin ilk iki saniye kalbi duracak gibi olmuştu. Michael yaşıyordu.