Cassandra Clare Cennet Ateşi Şehri Yeni Kitap

tarafından
190
Cassandra Clare Cennet Ateşi Şehri Yeni Kitap

Cassandra Clare Cennet Ateşi Şehri Yeni Kitap, Cassandra Clare Cennet Ateşi Şehri Yeni, Cassandra Clare Cennet Ateşi Şehri, Cassandra Clare, Cassandra Clare, Cennet Ateşi Şehri, Yeni Kitap

2 Yıldan Uzun Süredir New York Tımes Çoksatar Listesinde. Dünya çapında 24 Milyondan fazla basılı kopya.

35’ten fazla dile çevrildi. Ve şimdi büyük bir sinema filmi…

Siyah, gece boyu avlanmanın rengi

Beyaz, ölümün ve yasın

Altın rengi, gelinlikler içindeki bir gelinde güzel

Ve kırmızı, büyüyü tersine çevirmeye özel

Cennet-Atesi-Sehri_Cassandra Clare

– Gölge Avcısı Çocuk Şiiri

Dünyayı sarsan kült seri “Ölümcül Oyuncaklar”ın merakla beklenen bu baş döndürücü finalinde, Clary ve arkadaşlarışimdiye dek karşılarına çıkan en acımasız düşmanla savaşacak: Clary’nin ağabeyi.Sebastian Morgenstern çoktan harekete geçti. Cehennem Kupası’nın gücüyle Gölge Avcıları’nı karanlık avcılara dönüştürüyor. Aileleri ve âşıkları birbirinden ayıran bu karanlık yaratıklarla Sebastian’ın ordusu gitgide genişliyor.

Köşeye sıkışan Gölge Avcıları, Idris’e çekilse de Alicante’nin meşhur iblis kuleleri bile onları Sebastian’ın gazabından uzak tutacak güçte değil. Üstelik Ne filimler, Idris’te kapana kısılmışken dünyayı iblislerden kim koruyacak?

Ne flimler’in hayal bile edemeyeceği kadar büyük bir ihanet açığa çıkarken Clary, Jace, Isabelle, Simon ve Alec’in kaçmaktan başka çaresi yok. Daha önce hiçbir Gölge Avcısı’nın ayak basmadığı ve giden hiçbir canlının geri dönemediği iblis topraklarının derinliklerine yolculuk etmek zorunda kalsalar da…

Dünyanın kaderi üzerine girişilen bu korkunç savaşta aşk feda edilecek ama ölüm yine de payına düşeni almadan gitmeyecek!

– USA Today Çoksatarı, Wall Street Journal Çoksatarı , Publishers Weekly Çoksatarı