Çarpışma Jimmy Coates Kitap Tanıtımı

tarafından
187
Çarpışma Jimmy Coates Kitap Tanıtımı

Çarpışma Jimmy Coates Kitap Tanıtımı, Çarpışma Jimmy Coates Kitap, Çarpışma Jimmy Coates, Çarpışma, Çarpışma Jimmy Coates Kitap özeti, Çarpışma Jimmy Coates Kitap konusu

Carpisma-Jimmy Coates

Edebi kişiliğinin yanı sıra müzikal yeteneğiyle de göz kamaştıran çok yönlü İngiliz yazar Joe Craig`in büyük ilgiyle okunan Jimmy Coates serisinin merakla beklenen beşinci kitabı Çarpışma, baş döndürücü yepyeni bir maceranın pimini çekiyor.

Jimmy Coates sıradan biri gibi görünmesine rağmen aslında hiç de öyle değil. O; nefes kesen hızı, sıra dışı güçleri ve akıl almaz ölümcül içgüdüleri ile suikastçı olarak özel tasarlanmış bir genetik harikası! Her yönüyle kusursuzluğu simgeleyen Jimmy`nin % 38`i halen insan. Geriye kalan % 62`lik bölümü ise gün geçtikçe güçlenen ve sınırlarını zorlayan canlı bir silah…

Asıl gelişimini, suikastçı eğitimini 18 yaşında tamamlayacak şekilde planlanmasına rağmen 11 yaşında görevlendirilince % 38`lik insan yanı direnişe geçer. Kendisinden beklenen itaatkâr bir suikastçı rolünü reddetmiştir. Jimmy Coates, artık NJ-7`nin tam anlamıyla bir baş belası, NJ-7 için artık tehlikenin ta kendisidir!

Serinin nefes nefese okunacak beşinci macerasında Jimmy, ailesini korumak adına gizli servislerin oyunlarına gelecek; Fransız Dış Güvenlik biriminin yönlendirmesiyle Kuzey Denizi`ndeki “Neptün`ün Gölgesi” adlı petrol platformunu havaya uçuracaktır. Sonrasında ise kendisi yüzünden iki devlet arasında savaş çıkacağını düşünerek bu savaşı önlemeye çalışır. Ancak bilmediği bir şey vardır: Savaş, iki devletin Afrika`daki bir madene sahip olma savaşıdır. Çok değerli iki elementin, uranyum ve aktinyumun peşinde olan bu güçlerin oyununu tek bir kişi bozabilir: Jimmy Coates.

Yaşamla ölüm arasındaki o ince çizgiyi sık sık zorlayan bir ölüm kalım mücadelesi, bıçak sırtı bir macera…

Yayınevi: Tudem Eğitim Hizmetleri
ISBN: 9789944697057
Sayfa: 320
Ebat: 14 x 20 cm
Basım Tarihi: 1.7.2013
Baskı Yeri: İstanbul

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

  • jimmy coates serisi pdf indir