Bobun Dünyası James Bowen

tarafından
323
Bobun Dünyası James Bowen

Bob’un Dünyası James Bowen, Bob’un Dünyası James Bowen kitap özeti, Bob’un Dünyası James Bowen kitap konusu, Bob’un Dünyası, Bob’un Dünyası oku, Bob’un Dünyası özeti, Bob’un Dünyası konusu
Sokak Kedisi Bob’un macerası devam ediyor!

“Bob’la tanışmadan önce dünya gözüme haşin, kalpsiz ve evet, umutsuz bir yer gibi görünürdü. Onun gözlerinden görmeyi öğrendiğim dünyaysa bambaşka bir yer. Bir zamanlar bir günü diğerinden ayıramazdım. Oysa şimdi her birini neşeyle karşılıyorum. Hayatımda hiç olmadığım kadar mutlu, sağlıklı ve başarılıyım.”

Sokak Kedisi Bob ile James Bowen’ın tanışma hikâyesini okuduğumuz ilk kitapta yazar, hayata yeniden tutunmanın yollarını arıyordu. Yeni arkadaşı Bob ise, en yakın dostuna sadakat, güven ve mutluluktan geçen yolları gösteriyordu.

Bob’un Dünyası’nda, birbirlerinin koruyucu meleği olan bu iki dost yine yan yana ve en tehlikeli zamanlarda bile hayatın zorluklarına göğüs germeyi başarıyorlar.

Tıpkı Sokak Kedisi Bob’da olduğu gibi, Bob’un Dünyası’nda da gözyaşlarınızı tutamayacaksınız! Unutmayın; bu sayfalarda anlatılanlar gerçek!

Bobun_Dunyasi-James_Bowen

Yazar: James Bowen
Yayın Evi: Yabancı Yayınevi
Türü: Edebiyat, Roman
Orijinal Adı: The World According To Bob
Basım: Ekim 2013
Sayfa Sayısı: 248
Çevirmen: Seda Çıngay
ISBN: 9786056370885