Bir İlkbahar Macerası Milly Johnson Johnson Pdf indir

tarafından
310
Bir İlkbahar Macerası Milly Johnson Johnson Pdf indir

Bir İlkbahar Macerası Milly Johnson Johnson Pdf indir

Kitap Açıklaması

Enerjik ve eğlence düşkünü Lou Casserly nasıl dünyanın ‘en itaatkâr’ eşine dönüştü?

En yakın arkadaşı Deb’le bir zamanlar çılgınca planlar yapan o cesur kızdan eser kalmamıştı. Lou artık, gerek hiçbir şeyden tatmin olmayan annesi gerekse onu aldatan kocası Phil tarafından kullanıldığının farkında olmayan, yalnız ve sürekli olarak eleştirilen bir kadındı.

Sonra bir gün, eline bir sayfası kıvrılmış bir dergi geçti ve hayatını ne ölçüde değiştireceğinden habersiz, evdeki fazlalıklardan kurtulmakla ilgili bir makale okudu. Basit bir ilkbahar temizliği olarak başlayan iş, çok geçmeden kontrolden çıktı. Evden attığı her fazlalıkla birlikte, Lou’nun yüreğinin ta merkezindeki o kapalı ve acı dolu yerlere biraz daha fazla ışık ve hava doldu.

O civarda yaşayan Tom Broom adındaki yakışıklı bir adamla tanışınca da onu aldatan kocası Phil’i çok farklı bir gözle görmeye başladı. Ancak, Tom’un yardımıyla bile olsa acaba enerjik, mutlu ve kendinden emin Lou Winter hâline geri dönebilecek miydi? Fazlalıklardan arınmış hayatına karşı duyduğu heyecan, bakalım onu nereye götürecekti?

“İnsanı kaçınılmaz olarak iyi hissettiren bir roman.”
-Jane Costello-

“Bu kitaba bir sağlık uyarısı koyulmalı: Ancak bir gününüzü feda edebilecekseniz okuyun. Başımı kitaptan müthiş bir tatmin hissiyle kaldırdım.”
-Debby Holt-