Bir Büyükelçinin Düşünce Dünyası Aydın Nurhan

tarafından
228
Bir Büyükelçinin Düşünce Dünyası Aydın Nurhan

Bir Büyükelçinin Düşünce Dünyası Aydın Nurhan, Bir Büyükelçinin Düşünce Dünyası, Bir Büyükelçinin Düşünce Dünyası kitap özeti, Bir Büyükelçinin Düşünce Dünyası kitap konusu, Bir Büyükelçinin Düşünce Dünyası indir, Bir Büyükelçinin Düşünce Dünyası oku
Büyükelçi Aydın Nurhan beş Kıta’da görev yaptı. Türkiye’yi temsili sırasında makaleler yazdı, konuşmalar yaptı, Mülkiye’de Öğretim Görevlisi olarak dersler verdi, radyo programcılığı ve spikerlik yaptı.

Bir-Buyukelcinin-Dusunce-Dunyasi_Aydin Nurhan

Elinizdeki kitap Büyükelçi Nurhan’ın uzun yıllar içinde beyninden ve ruhundan taşan fikirlerin biraz gecikmeli de olsa gelecek nesillere bırakılması amacıyla derlenmiş ve orijinal hallerine dokunulmamış buketidir.

Kitabı okuduğunuzda “sıradışı” ve Türkiye’yi “Devlet”in basmakalıp, “ruhsuz” açıklamalarının ötesinde kendi özgün fikirleriyle temsil etmiş bir diplomatla karşı karşıya olduğunuzu göreceksiniz.

Yazarın özellikle dünya kamuoyuna yönelik İngilizce yazı ve konuşmalarını içeren ikinci eser de uluslararası ilişkiler öğrencileri, düşünce kuruluşları ve genç diplomatlar için kısa zamanda basılacaktır.