Bir Aşkı Okumak Diana Palmer

tarafından
303
Bir Aşkı Okumak Diana Palmer

Bir Aşkı Okumak Diana Palmer, Bir Aşkı Okumak Diana Palmer kitap özeti, Bir Aşkı Okumak Diana Palmer kitap konusu, Bir Aşkı Okumak Diana Palmer kitabı

BİR AŞKI DOKUMAK – DİANA PALMER

Marcus Carrera, on iki yaşında babasını yitirince, annesi maddi açıdan yetersiz kaldığı için, erkek kardeşi ile birlikte evlat edinilme tehlikesi altında kalır. O vakit Marcus çareyi bambaşka yollara sapmakta bulur. Bu yolla iyi para kazanıp ailesinin hayatını kurtarabildiğini düşünürken ne yazık ki erkek kardeşi, içinde bulunduğu sistemde bir uyuşturucu lordunun kurbanı olur. Marcus, uzun yıllar “tehlikeli adam” şöhretine sahip olacak bir yaşam sürer. Kadınlar, onun sahip olduğu karanlık güçleri ve parayı severler. Artık son bir hesabı kalmıştır.

Annesini yeni kaybetmiş olan ve ablası tarafından hep bir koza içinde yetiştirilmiş genç ve deneyimsiz Delia için Marcus ile bir kesişim, olabilecek en uzak ihtimal gibi görünmektedir.
Ancak aşk yolunu bulup da kapıyı çaldığında mucizeler zamanıdır. Tam da bu yerde bir kelebek kozasından özgürce kanatlanırken, en kurak topraklarda başına buyruk yediverenler açmaya başlayacaktır.