Bedeli Ödenen Günahlar David Baldacci Yeni Kitap

tarafından
353
Bedeli Ödenen Günahlar David Baldacci Yeni Kitap

Her insanın içinde uyanmayı bekleyen bir kötülük vardır

Avcıydık. Avımız ise tecrübeli bir caniydi. Yok ettiği o kadar çok insan, o kadar çok acı hikâye vardı ki bunları düşündükçe onu yakalayıp günahlarının bedelini ödetmek için iştahlanıyorduk; saldırma sırası şimdi bizdeydi.

Evan Waller açgözlü bir canavardı. Tanrıyı oynuyor, kimin öleceğine veya kimin hayatta kalacağına karar veriyordu. Bu uğurda pek çok masum insanı gözünü kırpmadan, hunharca katletmişti. Acımasızlığı sayesinde sonsuz bir servet kazanan bu canavar, gözü doymamış bir çakal gibi yeni avlar peşindeydi. Bu seferki hedefi ise milyonlarca insanın ölümüne neden olabilecek kadar tehlikeliydi. Ona göre ölümün tek rengi vardı, o da siyahtı. Birileri bu caninin saçtığı kötülüğe dur demeliydi

David Baldacci Bedeli Ödenen Günahlar ile aksiyonu, heyecanı ve gerilimi en kusursuz haliyle bizlere sunuyor.

ÖVGÜLER

Kitaptaki aksiyon patlama etkisi yaratıyor. Okurlar nefeslerini kontrol etmekte büyük zorluk çekecek.
Booklist

Muhteşem bir kurgu. Baldacci okuyucularının dikkatini yakalamayı çok iyi biliyor.
Associated Press

Baştan sona sürükleyici bir roman Her sayfası sizi hiç beklemediğiniz yönlere sürüklüyor Kendinizi, nefesinizi kesen aksiyon dolu müthiş bir dünyanın içinde bulacaksınız.
Publishers Weekly

Yürekleri yerinden oynatan bir gerilim romanı: hızla akan ama aynı zamanda akıl oyunlarıyla dolu bir kurgu, güçlü karakterler, sürprizlerle dolu baş döndürücü bir hikâye. Hissettiğiniz heyecanın dinmesini istemeyeceksiniz.
Washington Post