Bay Mucize Debbie Macomber Yeni Kitap

tarafından
1948
Bay Mucize Debbie Macomber Yeni Kitap

Bay Mucize

Debbie Macomber’dan masal tadında bir roman daha…

Kılavuzmelek Harry, yirmidört yaşındaki Addie’ye yardımcı olma göreviyle dünyaya gönderildiğinde, buranın ne kadar karışık bir yer olduğundan ve duygularla mücadele etmenin zorluğundan habersizdi…

Addie ise yaşadığı hayal kırıklıklarının ardından ailesinin evine dönmek zorunda kaldığında, çocukluk aşkı Erich ile yeniden karşılaşacağını bilmiyordu. Geçmişinde onun kalbinde yaralar açan Erich’in değişimi karşısında kayıtsızlığını koruyabilecekmiydi?

Okuyucu Yorumu :

Yazar, okurlarına bu seferde harika ötesi bir masalsı aşk içerikli Bay Mucize romanıyla merhaba demiş. Bu romanda masalsı kitapların unsurlarından daha çok yararlanmış yazarımız. Yani romanı bitirene kadar kendimi masal aleminde hissettim desem yeridir. Kitapta kılavuz melek Harry, yirmi dört yaşındaki Addie’ye yardımcı olma göreviyle dünyaya gönderilmiş olan bir melektir. Mesleği de öğretmenliktir. Bakalım bu kılavuz olan melek, Addie ve Erich’in arasındaki anlaşmazlığı yıkabilmiş mi? Ayrıca Erich, Addie karakterinin çocukluk aşkıydı. Addie bir gün Erich ile tekrardan karşılaşacağını bilememişti ama hayat onları bir kez daha karşılaştırdı… Bu iki karakterin ne yaşadıklarını merak ediyorsanız bu kitabı okuyabilirsiniz.