Baba Caroline Leavitt Yeni

tarafından
230
Baba Caroline Leavitt Yeni

Bir hayat kurmak uzun zaman alabilir, ancak bunu mahvetmek yalnızca birkaç dakikanın işidir. Gary ve Molly, her çift gibi karşılaşırlar: yalnız başına geçen uzun yıllardan sonra kısa sürede birbirlerinin ruh eşleri olduklarını anlar ve coşkuyla birbirlerine sarılırlar. Kızıl saçlı güzel Molly, Gary’nin içinde bir ateş yakmıştır ve Gary, onun geçmişi nedeniyle çektiği acıları yatıştırmaktadır. Bir aile kurmak ikisinin de en çok istedikleri şeydir. Derken Molly, büyük bir sevinçle hamile olduğunu öğrenir.
Doğum yapmak üzere hastaneye gittiğinde, işler ciddi anlamda kötüye gitmeye başlar. Gary, sadece birkaç hafta içinde kendini yeni doğmuş bir bebek ve ödemenin mümkün olmadığı bir yığın tedavi masrafıyla baş başa kalır. Yardıma muhtaç ve çaresiz bir halde Molly’nin uzun zamandır konuşmadığı kız kardeşi Suzanne’ı arar.
Sue Miller’dan Elizabeth Berg’e varana kadar tüm çok satan yazarlar aşk ve evliliğin zorluklarını ele almışlardır. Caroline Leavitt kendi heyecanlı tarzıyla; korkunç bir hastane kâbusunu bir umut ve yeniden doğma fırsatına dönüştürerek bu alanda kendi hak ve unvanını talep ediyor.