Ayışığında Aşk Amanda Quick Kitap Tanitimi

tarafından
233
Ayışığında Aşk Amanda Quick Kitap Tanitimi

Amanda Quick, Viktorya İngilteresinde geçen, sinema filmi tadındaki son tarihi romansında hayranlarına istediklerini veriyor. Geçmişinde sırlar taşıyan ve kadınların eğitimi gibi konularda gelenek dışı fikirlere sahip olan Concordia Glade, rahat bir şekilde kaçabilmek için dört yetim öğrencisiyle birlikte ateşe verdikleri Aldwick Kalesinden uzaklaşırken kendine ait sırları ve sıradışı bir dövmesi olan özel dedektif Ambrose Wells ile tanışıyor. Ambrose, bu güzel mültecilere güvenli bir yere kadar eşlik ediyor ve onları, para ve zevk için yaptığı hain planlarına alet etmek isteyen, suç dehası bir aristokrattan koruyor. Concordia da Ambrosea borcunu, ona Londralı bir kadının gizemli ölümünü araştırmasında yardım ederek ödüyor. Cesur, yetenekli ve zarif Concordia ve Ambrose, birbirlerini aşktan sarhoş etmekten de geri kalmıyor. Quick, aşka dair her şeyi birbiri ardına sıralıyor ve akıcı hikâyesini modern duyarlılıklar, içgüdüsel şehvet ve romantik başarılarla beziyor. Kiralık Nişanlıan sonra Ayışığında Aşk da özlemini çektiğiniz türde bir romansı sizlerle buluşturuyor.

Quick hayranları için romans ve cinayetlerle dolu yepyeni bir zevk. Henüz onu tanımayanlarsa, dikkat! Bu ipeksi üslup yüksek gerilim hattından sadece birkaç adım geride.

-Barnesandnoble.com

Quick, okuyucunun ilgisini çekecek şeyi iyi biliyor ve Ayışığında Aşk tutku, şehvet, macera ve gizemli bir cinayet hikâyesini modern düşünce yapısına sahip bir Viktorya dönemi kadınının gözünden anlatıyor.

-Bookreporter.com

Her zamanki gibi Quickin imzası olan zekâ ve esprileri bu gizem dolu ve tatmin edici romanda başından sonuna kadar görülüyor. Yazarın hayranları ve yeni okuyucuları Quickin karakterlerine bayılacak.

-Booklist