Aşk ve Güven Film Gibi Sarah Morgan İndia Grey Kitabı

tarafından
237
Aşk ve Güven Film Gibi Sarah Morgan İndia Grey Kitabı

Aşk ve Güven Film Gibi-Aşk ve Güven Film Gibi kitabı-Aşk ve Güven Film Gibi kitap özeti-Aşk ve Güven Film Gibi kitap konusu

Kocasının buz gibi ses tonu, Laurel’ın iliklerine kadar titremesine neden oldu. Ferrara’ların gücünün bir ispatı gibi önünde duran ihtişamlı arabaya binmesi bekleniyordu, çünkü Cristiano Ferrara’ın isteklerinin sorgusuz sualsiz yerine getirilmesi gerekirdi. Neyin, ne zaman yapılacağına, daima o karar verirdi. Ancak Laurel, onunla aynı arabada olmak istemiyordu. “Yolculuk yüzünden kendimi biraz yorgun hissediyorum. Niyetim biraz Palermo’da gezinip, temiz hava almak. Sonra da otelime gideceğim.”
Cristiano derin bir nefes aldı. “Arabaya bin Laurel. Seni nereye istiyorsan ben götürürüm. Ve beni insanların içinde utandırırsan, seni bunu yaptığına pişman ederim…”

AŞK VE GÜVEN – SARAH MORGAN

Lorenzo zengin, yakışıklı ve kariyer yapmış İtalyan film yönetmenidir. Yıllardır tek bir ideali vardır. O da Francis Tate’nin bir kitabının filmini yapmaktır ve tek istediği kitabın film haklarını satın almaktır. Film için mekân araştırırken Londra’nın bir kasabasında bir barda tesadüfen Francis Tate’nin kızı Sarah ile çarpışır. Sarah’ın gerçek kimliğini öğrendiğinde şansın ayağına geldiğini anlar ve gerçek amacını belli etmeden ona yakınlaşır. Ancak bu yakınlaşma asıl amacını aşmaya başlar ve işler karışır.

FİLM GİBİ – INDIA GREY