Aşk Uykusu Mehmet Coşkundeniz Yeni kitap

tarafından
329
Aşk Uykusu Mehmet Coşkundeniz Yeni kitap

Aşk Uykusu Mehmet Coşkundeniz Yeni kitap, Aşk Uykusu Mehmet Coşkundeniz Yeni, Aşk Uykusu Mehmet Coşkundeniz, Aşk Uykusu Mehmet Coşkundeniz oku, Aşk Uykusu Yeni kitap

Mehmet Coşkundeniz yaşanmış gerçek bir hikâyeden yola çıkarak yazdığı ilk romanında kadınların ‘karanlık taraf’ına yolculuğa çıkıyor.

Ask-Uykusu_Mehmet Coskundeniz

Coşkundeniz, kitabında şu satırlara yer veriyor; “Aşk dediğin yalansız olmalıydı… Gün gibi açık, dürüst ve onurlu yaşanmalıydı. Bunu bana sen öğretmiştin. ‘Kalbinde benim kadar sevdiğin biri olursa, o kalp artık bana ait değildir’ demiştin… Ben senden fazla hiç kimseyi sevmedim. Bütün kâinat şahidim olsun ki, sensiz doğacak bir güneşi bile kabullenmedim. Seni sevip sana âşık olmayacaksam eğer, dünyaya yeniden gelmeyi de istemem… Peki ya senin kalbin hâlâ bana ait mi sevgilim? Benim kadar sevdiğin başka biri var mı aramızda?” Şüphe bir kez içine girdi mi insanın, temizlenene kadar korkunç bir mücadele başlar. Hele şüphelenen bir kadınsa bu mücadele bir süre sonra savaşa dönüşür. Ve kadınların kendi içinde verdikleri çetin duygu savaşında her zaman ‘karanlık taraf’ kazanır.”