Ashley March – Geçmişi Unut E-kitap indir

tarafından
879
Ashley March – Geçmişi Unut E-kitap indir

Ashley March – Geçmişi Unut E-kitap indir-Ashley March – Geçmişi Unut E-book indir-Ashley March – Geçmişi Unut indir-Geçmişi Unut E-kitap indir

Yine skandallarla dolu bir gece geçirmektedir…

Kumar. İçki. Flört. Rutherford Düşesi Charlotte, kocasını en sonunda boşanmak için mahkemeye başvurmak zorunda bırakacak kadar büyük bir skandal bir yaratmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Bir zamanlar Philip’e deli gibi âşık olduğu halde, artık kepaze evliliklerinden ve kocasının ihanetinin anılarından kaçmaya kararlıdır.

Ashley March - Gecmisi Unut

Derken kocası onu alıp götürür…

Rutherford Dükü Philip Burgess pişmanlık çekecek bir adam değildir. Charlotte’la aşk için veya mantıklı olduğu için değil, en sonunda Charlotte’un nefretini kazanacağını bile bile intikam için evlenmiştir. Ama bir gün Charlotte’un ilgisini çekmek ya da yanında bulunmak için yanıp tutuşacağını hiç tahmin etmemiştir.

Ve ona daha fazlasını verir…

Philip, onun yıllar önce evlendiği o soğuk ve yalancı adam değildir artık. Ve başka bir kadın için daha iyi bir koca olmasına yardımcı olduğu takdirde Charlotte’a kendisinden boşanacağına söz verdiği zaman, Charlotte, onu gerçekten kaybetmek isteyip istemediğini ve bütün olanlardan sonra Philip’in hâlâ kalbinde bir yeri olup olmadığını merak eder.

“Aşk romanlarında yeni ve muhteşem bir soluk.”
Elizabeth Hoyt