Arkana Bakmadan Carolyn Jewel

tarafından
347
Arkana Bakmadan Carolyn Jewel

Arkana Bakmadan Carolyn Jewel, Arkana Bakmadan Carolyn Jewel kitap özeti, Arkana Bakmadan Carolyn Jewel oku, Arkana Bakmadan Carolyn Jewel konusu, Arkana Bakmadan, Arkana Bakmadan konusu, Arkana Bakmadan özeti, Arkana Bakmadan oku, Arkana Bakmadan kitabı

Foye Markisi Edward, hayatını bekâr bir genç çapkın olarak devam ettirmekten memnundur fakat kardeşinin vefatı her şeyi değiştirir. Soyunun devamı için Foye evlenmelidir. Hercai bir genç kadın tarafından kalbi kırıldığı için ileri yaşlı, görmüş geçirmiş, olgun bir kadın bulup onunla evleneceğine dair ant içer. Böylece hislerine tehdit oluşturacak hiçbir şey kalmayacaktır ortada.

Sabine Godard ise bir Oxford hocası tarafından eğitilmiştir. Geçmişinde yaşadığı bir olaya bağlı olarak artık erkeklerin kendisine dokunmasını bile reddetmektedir ve o olaydan sonra onu sadece yaptığı akademik çalışmalar mutlu eder olmuştur. Aslında o âşık olmak niyetinde değildir fakat Edward ile tanıştığında tutkuyla, mantığı arasında kalır. Birbirlerinin eski yaralarını iyileştirirken şehveti ve arzuyu da yeniden keşfederler… Ta ki olaylar onları, aşkları uğruna her şeyi tehlikeye atacak duruma getirene dek.

Arkana-Bakmadan_Carolyn Jewel

“Eğlenceli bir krallık dönemi romantizmi… Romance türünde kıymetli bir eser.”
-The Best Reviews-

“Tatlı bir şehvet yüklü.”
-Darque Reviews-