Amy Engel – Devrimin Kızı Pdf indir ( The Book of Ivy 2 )

tarafından
265
Amy Engel – Devrimin Kızı Pdf indir ( The Book of Ivy 2 )

16 yaşında bir kızın yaşamaması gereken her şeyi yaşıyordu Ivy. Annesini öldüren bir ailenin oğluyla evlenmek gibi. Ama sadece bu kadarla kalsa belki atlatabilirdi. Ivy’nin görevi kocasını öldürmekti! Bu görev bile ne kadar zor görünse de aslında bundan sonra ki görevleri eski hayatını bile aratacak şekilde olacaktı. Ailesi, halkı ve intikamı için kendini feda etmeye hazırdı. Fakat aşk bu hesabın içerisinde hiç yoktu. Ama oldukça zamansız ve yersiz kalbine saplanan bir aşk oku onun tüm hayatını sorgulamasına bir kez daha sebep olmuştu bile. İlk kitabından sonra en az onun kadar tempolu, merak uyandırıcı bir devam kitapla karşımıza çıkıyor Amy Engel. Dünyanın yok olma eşiğinde bir dönem, kalanların insafsız ve acımasızca iktidar için savaş verdiği bir zaman.

Devrimin Kızı Hakkında

Ben Ivy Westfall. Kurucunun kızı.

Nükleer bir savaş sonrası hayatta kalan az sayıdaki insandan biriydim. 16 yaşında kendimi bir güç savaşının ortasında buldum. Annemin katilinin oğluyla evlenmeye zorlandım. Görevim o kadar da zor değildi. Devrime öncülük edebilmem için kocamı öldürüp ailemin yönetimi ele geçirmesini sağlamalıydım, o kadar…

Ben Ivy Westfall. Artık sistemin kurbanı değilim. Görevim artık eskisinden daha zor. İnandığım şeyler uğruna, her şeyimi kaybetme pahasına savaşacağım…

İsmim Ivy Westfall. Ben Devrimin Kızı’yım.

 

Devrimin Kızı Yorumlar

“Okurları kesinlikle tatmin edici bir son bekliyor. Engel harika bir iş çıkarmış!”
-Outlawpoet (Amazon top100 reviewer)-

“İlk kitaba yaraşır bir devam kitabı. Aksiyonu yüksek bir macera. Bastır Ivy!”
-Mary Brebner (Amazon Vine Reviewer)-

“Harika bir devam kitabı ve yazarın bir sonraki kitabının ne olacağını heyecanlı bekliyorum, çünkü kesinlikle okuyacağım!”
-Bookworm (Amazon Vine Reviewer)-

“Kaldığı yerden devam eden hikâyede tempo bir an bile düşmüyor. Bu seriyi genç ve yetişkin, herkese kesinlikle öneriyorum.”
-Melissa A. Palmer (Amazon Vine Reviewer)-

“Gerçekçilik ve dikkatle yaratılan detaylar bu romanı bir kitabın ötesine taşıyarak okuyanların keyif alacağı bir maceraya çeviriyor. Amy Engel sizi karmaşık bir dünyaya doğru bir yolculuğa çıkaran ve küçücük detayları dahi düşünerek sizi bu dünyanın içine, adeta içinde yaşıyormuşsunuz gibi çekmeyi başarabilen nadir yazarlardan birisi.”
-BookWhisperer’dan Jax-