Alma Katsu Sonsuz Arzuyla Buluşma E-book Pdf indir

tarafından
227
Alma Katsu Sonsuz Arzuyla Buluşma E-book Pdf indir

Alma Katsu Sonsuz Arzuyla Buluşma E-book Pdf indir, Alma Katsu Sonsuz Arzuyla Buluşma E-book indir, Alma Katsu Sonsuz Arzuyla Buluşma Pdf indir, Alma Katsu Sonsuz Arzuyla Buluşma indir, Alma Katsu, Sonsuz Arzuyla Buluşma E-book Pdf indir

Aşk sonsuzdur… Sonsuzu arzulamak cesaret ister…

Lanny, ona ölümsüzlüğü bahşeden eski sevgilisi Adair’in tehlikeli ve esrarengiz güçlerinden kurtulmak için asırlardır ondan kaçmanın yollarını aramaktadır. Ancak şimdi, öteki dünyada esir düşen, gerçek aşkı Jonathan’ı kurtarmak için Adair’in bu karanlık güçlerine ihtiyacı vardır. Lanny’nin bilinmeze doğru yaptığı bu yolculuk, ölümsüzlüğü ve aşkı sorguladığı korkutucu bir serüvene dönüşmek üzeredir. Sonsuz Arzuyla Buluşma aşkın ve tutkunun, kaderin ve kaybetmenin öyküsünü anlatan çarpıcı bir roman.

Alma Katsu Sonsuz Arzuyla Bulusma

“Muhteşem bir roman! Nathaniel Hawthorne’nin Kızıl Damga’sı kadar etkileyici… Tahrik edici, cesur ve yürek burkan bir hikâye.”
-The New York Times-

“Karanlık ve oldukça seksi.”
-Cosmopolitan-

Bağımlılık yapan bir romanın sonuna gelmek her zaman çok zordur. Sonsuz Arzuyla Buluşma’yı elinizden bırakamayacaksınız.
-Publishers Weekly-

Büyüleyici bir atmosfer, öngörülemeyen sürprizler ve aklınıza kazınacak karakterleriyle tüyler ürpertici bir serüvene hazır olun.
-Library Journal-