Alan Brennert Bir Düşten İbaret Ekitap indir

tarafından
137
Alan Brennert Bir Düşten İbaret Ekitap indir

“Moloka’i pasifik cennetinde gerçekleşen trajedinin unutulmaz hikayesidir. Kitap, akıl almaz güzelliklerle, korkunç bir hastalık ve korkuyla dolu bir dünyaya kapı açıyor; yüz yıl öncesinin Hawaii’sinde yaşamış genç bir kadının cesaretini yansıtıyor.
Gerçek bir zafer kikayesi.”
Gap Creek’in yazarı, Robert Morgan

Alan Brennert Bir Düşten İbaret

“Cesur ve dolu dolu bir hayatın zengin, ilham verici olduğu kadar yürek burkan portresi… Rachel Kalama’nın hastalığı onu sıkıntılı Rahibe Catherine’le, yanlış beden ile doğan oda arkadaşı Leilani’yle, gerçek aşkı Kenji’yle ve diğerleriyle iyileştirici dostluklara sürükler. Ve hepsi de hem hapishaneleri hem de sığınakları olan güzellikler diyarında gerçekleşir. Alan Brennert seksen yıllık az bilinen bir tarihe ilginç şekilde hayat veriyor.”
A Circle Around Her’ün yazarı Jonathan Strong

“Derin bir araştırmanın ürünü olan Moloka’i, beni gitmeyi hiç istemeyeceğimi düşündüğüm bir yere -on dokuzuncu yüzyıl Havai cüzam kolonisine- götürdü. Fakat Alan Brennert bu dünyayı mucizevi şekilde süslüyor, her hastalığın politize edildiği ve ahlaki bir konu haline getirildiği dünyamızla etkileşime geçiriyor. Sürgün edilen bahtsızların trajedisi içinden, bir zafer ve gelişim hikayesi anlıyor.
Kleopatra’nın ve Pharaoh’un yazarı Karen Essex