Acımasız Karin Slaughter Yeni

tarafından
327
Acımasız Karin Slaughter Yeni

Acımasız Karin Slaughter Yeni, Acımasız Karin Slaughter, Acımasız, Acımasız kitap özeti, Acımasız kitap konusu, Acımasız

Acimasiz-Karin_Slaughter

Acımasız, trafik kazası geçiren bir genç kadının Atlanta’daki bir hastanenin acil servisine getirilmesiyle başlar. Ancak Dr. Sara Linton genç kadının yaralarının sadece kazadan kaynaklanmadığını, öncesinde işkence görmüş olduğunu anlar. Özel ajan Will Trent ve ortağı Faith Mitchell ile birlikte doktor da kendini bu soruşturmanın içinde bulur ve kadının geçmişini araştırır. Soruşturma ilerledikçe karşılarında acımasız bir katil olduğunu anlayacak, olay yerinde, onun yeraltındaki işkence odasına ulaşacaklardır. Katil işbaşındadır, bulunan genç kadın onun ne ilk ne de son kurbanıdır, katil tutuklanmazsa yeni bir cinayetle karşılaşacakları bellidir.

Usta polisiyeci Karin Slaughter katili ve kurbanlarını olduğu kadar onların peşindeki üç kişinin sırlarının üzerindeki örtüleri de birer birer kaldırırken güçlü ve dokunaklı, karmaşık ve unutulmaz, soluk soluğa okunacak bir gerilim romanı yaratmış.

Genç kuşağın en sevilen polisiye yazarlarından olan Karin Slaughter’ın kitapları dünya çapında 32 dile çevrildi, 30 milyon okura ulaştı. Acımasız, tıpkı Paramparça gibi İngiltere ve Hollanda’da çok satanlar listesine bir numaradan girdi ve haftalarca kaldı.

“Slaughter’ın romanları gerçek gibi. Büyük bir özgüvenle, titizlikle ve tutkuyla yazıyor.”
-Washington Post-

“Slaughter, en büyük bombalarını kitabın başında patlatacak cesarete sahip, en dikkatli okurlarını bile şaşırtıyor.”
-Kirkus Reviews-

“Sırları ve dolambaçlarıyla incelikli bir örümcek ağı.”
-Los Angeles Times-

Yayın Evi: Kırmızı Kedi Yayınevi
Türü: Aksiyon-Polisiye, Edebiyat, Roman
Orijinal Adı: Undone
Basım: Temmuz 2013
Sayfa Sayısı: 440
Çevirmen: Ali Cevat Akkoyunlu
ISBN: 9786054764433