E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Yeni Philippa Gregory Aptalın Altını Pdf E-kitap indir 2016

9 ay önce
287 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Yeni Philippa Gregory Aptalın Altını Pdf E-kitap indir 2016

Dünyanın en işlek pazar yerinde her şey -ve herkes- satılıktı. papa tarafından verilen görev bile onları korumayacaktı.

Çünkü şehrin kendine has kanunları vardı.

Bir altın sahtekârlığını ortaya çıkarmakla görevlendirilen Luca ve Isolde, Venedik’e tam da Karnaval zamanı ayak basmıştı. Maskelerin, partilerin ve heyecanın ortasında, Luca ve Isolde arasındaki çekim, ikisinin de inkâr edemeyeceği bir noktaya gelecekti.

Ancak aşk serüvenleri, bir simyacının çıkagelmesiyle yarıda kesildi.

Belki de aradıkları sahtekâr, bu simyacıydı. Ancak Luca, ona verilen görevle ilgili araştırmalarına başladığında, simyacı gerçek amacını açıklayacaktı: Sıradan metalleri altına çevirebilen Felsefe Taşı’nı yaratmak ve hayat iksirini bulmak.

Kayıt altına alınmamış kilolarca altın ve göründüğünden onlarca yaş daha büyük olduğunu iddia eden bir çırak… Bütün kanıtlar, simyacının amacında başarılı olduğunu gösteriyordu. Ancak Luca ve Isolde çözüme yaklaştıkça, gerçeğin hayal edemeyecekleri kadar tekinsiz olabileceğini görecekti.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 322

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları

 

Yayın Yönetmeni : Ilgın Sönmez

Sayfa Sayısı : 322

İlk Baskı Yılı : 2016

Bir önceki yazımız olan John Burley - Sadist Ekitap Pdf indir başlıklı makalemizde John Burley, John Burley - Sadist ve John Burley - Sadist Ekitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Berrin Filiz dedi ki:

    gönderebilir misiniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık