E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.67 TL

Yeni Graeme Simsion Rosie Projesi Ekitap indir 2015

2 yıl önce
798 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Yeni Graeme Simsion Rosie Projesi Ekitap indir 2015-Yeni Graeme Simsion Rosie Projesi Ekitap indir-Yeni-Graeme Simsion Rosie Projesi Ekitap indir

Graeme Simsion Rosie Projesi

Kadınları bir türlü anlamayan erkekler ve erkeklerin duygularını tamamen aldırdığını düşünen kadınlar… Rosie Projesi’yle aşkın doğasını çözeceksiniz!

Dâhi genetik profesörü Don. Onun daha önce hiç kız arkadaşı olmamıştır. Bu yüzden sayısal verilere güvenen bir bilim insanı olarak kendisine en uygun kişiyi bulmak için kriterler belirleyip Eş Projesi’ni geliştirir. On altı sayfalık testteki kriterlere bakılacak olursa bu kişinin bir barmen, sigara ve alkol tiryakisi, dağınık ve hiçbir buluşmaya vaktinde gelemeyen bir kadın olması kesinlikle imkânsızdır.

Ve Rosie… Yukarıda sayılan eleme kriterlerinin hepsi onda mevcuttur. Fakat bir yandan da son derece zeki ve güzeldir. Küçük yaşta evlat edinilmiş genç bir kadın olan Rosie, biyolojik babasını bulma yolculuğunda Don’la karşılaşır. Ve bu karşılaşma, tüm bilimsel gerçekleri teker teker yere sererken tek bir şeyi kesinliğe kavuşturacaktır: Aşkı arayıp bulamazsınız, o beklemediğiniz anda gelip sizi yakalar.

“Bir solukta okumak istesem de hiçbir detayı kaçırmamak için uzun uzun keyfine vardım. Kesinlikle bu çifte âşık olacaksınız…”
-Jojo Moyes-

“Kadın erkek herkesi gülmekten kırıp geçirecek! İşte karşınızda yılın romanı!”
-San Francisco Chronicle-

“Okuduktan sonra arkadaşlarıma da birer tane hediye etmeden duramadım.”
-Bill Gates-

“Romantik komedi filmlerine ilham verecek.”
-Chris Cleave-

“Tüm dünya bu çifte âşık olacak: Don ve Rosie… Bu iki kaçık yan yana geldiğinde neler olacağını bir türlü kestiremiyorsunuz.”
-Jill Mansell-

“Mizah yüklü büyük bir başarı… Zekice, şefkat dolu ve gözünüzden yaş getirecek kadar komik. Ama hepsinden iyisi, Rosie Projesi aklınızı başınızdan alacak bir aşk hikâyesi.”
-Liz Jensen-

“Romantik, benzersiz ve sarsıcı. Bir Gün hayranları bu kitaba da bayılacak…”
-Easy Living-

“Uzun zamandır okuduğum en eğlenceli aşk hikâyesi.”
-Kristin Hannah-

“Muhteşem bir karakter olan Don Tillman bize her şeyin ihtimal dâhilinde olduğunu ve insan olmanın en tuhaf yanlarını gösterirken aynı zamanda hepimizi gülmekten yerlere yatıracak kadar eğlendiriyor…”
-Matthew Quick-
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 352

Baskı Yılı: 2015

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. aleyna dedi ki:

  Gönderebilirmisiniz?

 2. Nili dedi ki:

  Gönderirmisin

 3. TUĞBA dedi ki:

  gönderebilir misiniz?

 4. ferhan dedi ki:

  Gonderebilirmisin gesekkurler

 5. zuleyha dedi ki:

  Gönderir misiniz lütfen

 6. cemile grn dedi ki:

  Gonderirmisiniz lutfen

 7. büşra dedi ki:

  Gönderirmisinz

Yorum Yaz


Yukarı Çık